Skocz do zawartości

ADBL Vampire Liquid - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

ADBL Vampire LIQUID:

kf50XAgl.jpg?1

Kilka słów ode mnie na temat środka.

Produkt jest wynikiem wielu konsultacji i rozmów na temat stosowania Vampire na lakierze. Postanowiliśmy wprowadzić produkt dedykowany do deironizacji lakieru. Nie jest to rozcieńczony Vampire tylko całkowicie nowa formuła stworzona od podstaw. Jest rzadszy, szybciej reaguje, również wolno wysycha, niezwykle ekonomiczny, dobrze czepiający się powierzchni, bezpieczny, jest słabszy niż Vampire przy użyciu na mocnych zapieczeniach. Podczas pracy zapach typowy dla tej gamy produktów jest mocno przytłumiony. Do bieżącego mycia kół i detronizacji lakieru chyba nie używałem niczego fajniejszego :P

 

Do końca roku ceny będą się kształtowały się następująco:

5L – 159,99zł brutto

1L – 39,99zł brutto

0,5L – 29,99zł brutto

 

Jak się Wam spodoba i będziecie używać to ceny zostaną ;)

Wszystkie pojemności od jutra będą gotowe do wysyłki do naszych partnerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
5L – 159,99zł brutto

 

Super skalkulowana cena! :good:

Baniaczek na przyszły sezon będzie jak znalazł.

 

Czy w wersji sklepowej również będzie miał niebieski kolor w butelce? :-]

Zgadza się, jest niebieski.

 

O a ja właśnie szukam optymalnego środka do lakieru i felg. Chyba wstrzymam się z zakupem Korrosola - przynajmniej do jakiegoś testu tego Wampirka :P

Z pewnego źródła wiem, że korrosol na lakierze wysycha szybciej niż V-liquid nawet przy bardzo dużej wilgotności powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje krótkie wrażenia z używania nowego Vampira :D

Po pierwsze kolor, nie przypominam sobie, żeby jakiś deironizer był kolorowy a używałem wielu. Tutaj mamy niebieski kolor, zapach z butelki charakterystyczny dla tej grupy produktów, podczas pracy czułem, że jest czymś przełamany. Trochę jak truskawki :mrgreen:

Po aplikacji krwawienie jest momentalne, nie przeszkadza to jednak w pracy, na felgach leżał około 10 minut i nie przysechł.

Co do mycia, to nie była to bardzo ciężka próba, bo felgi są zabezpieczone PNSem. Felgi domyły się praktycznie samym ciśnieniem z myjki. Nie zauważyłem negatywnego wpływu na PNSa. Na ten moment jest bardzo przyjemnie, ale nie robiłem porównania z czymś referencyjnym :good:

 

Kilka zdjęć:

DSC01112.jpg

 

DSC01115.jpg

 

DSC01116.jpg

 

DSC01119.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.