Skocz do zawartości

Shiny Garage Morning Dew


Geniusz

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kursien napisał:

@Treys Możę jeśli możesz sobie pozwolić na niewielką stratę, to odlej do jakiejś miarki z 5-10ml i wsadź do zamrażarki na chwile? i poobserwuj czy coś się dzieje? 
Chyba inaczej nie da się sprawdzić czy MD Białego przemarzł czy też nie. 

Mogę sprawdzę tak tez :) i dam znać 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A tak to wygląda u mnie. MD v3 leżał ponad miesiąc na półce nie ruszany:

 

 

Na chwilę obecną nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. V1 i V2 tez warstwowało. Z tego co widzę w V3 dalej to występuję - nie mniej jednak nie wiem czy to ma jakiś wpływ na działanie.

Idealne pytanie na grupę GSR:

https://www.facebook.com/groups/168220237147808/

Testy wkrótce.

  • Dziękuję 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No czyli inna partia a problem ten sam.

 

Zaraz będzie v4 potem v12  az w końcu cos wyjdzie i sie uda

@Domel Czy na działanie to wpływa to nie wiadomo ale cos sie wytraciło co w MD siedzi przy produkcji czyli po cos tam to jest. A taka miała być poprawa i jednolitość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BiałyGTi napisał:

Witam.

Mam dziwna sprawę z nowym MDv3

producent pisał ze zmienili kolor oraz zapach po to zeby sie nie rozwarstwiał i był "JEDNOLITY"

no i w moim przypadku jednolity jest chyba w nazwie.

Kupiony w Grudniu u jednego z partnerów sklepu (nie miał możliwości przemarznąć) bo było dobrze zapakowane znając Sklep poza tym inne kosmetyki sa OK (temperatury były plusowe ok 5-8 st)

Ja dostałem od kolegi 100ml (nowy przy mnie przelewany do zastępczego pojemniczka) zdziwiło nas juz wtedy ze podczas przelewania leci takie cos

Napisałem do SG żeby wyjaśnić sprawę co sie stało 

Oczywiście SG twierdzi ze od nich wszystko wyszło z Fabryki OK i zaproponowali żebym pisał z reklamacja do sklepu co według mnie nie ma sensu bo sklep jest pośrednikiem i sprzedaje tylko produkty

Po tej aukcji wpadło mi do głowy ze produkt podgrzeje a raczej postawie na piec na którym jest 58st  wiec sie w słoiczku nagrzeje max do 45 st i bede mieszał co 1godzine

Niestety nic to nie dało nie można tego wymieszać nadal jest galaretka, bardzo tłusta pod nią różowy płyn czyli tak jak powinno byc

Pytanie co to sie wytraciło z nowego jednolitego MD v3

Jak ktoś ma MD z tej Patri i z tego rozlewu to proszę o sprawdzenie jak to u was wygląda

 

Biały, niestety ale To co kupiłeś to wersja V2 :) V3 jest różowa i pachnie wiśnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@korzenio jak możesz to nie cytuj takich ilości tekstu ze zdjęciami bo przewijanie tego to dramat ;)

Rozumiem że jesteś jakoś powiązany z firmą SG lub pracujesz w tej firmie stąd Twoja wiedza na temat tych produktów. O ile możliwe jest że @BiałyGTi dostał wersję v2 bo kupił produkt wcześniej o tyle @Domel ma już wersję v3 i jak pokazane na filmiku dalej to występuje. Szkoda bo to chyba było głównym założeniem "liftingu" produktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście znów się rozwarstwuje to kicha a chyba był to Flagowy produkt ? jednak złego słowa nie mogę powiedzieć na całość bo są produkty, które sam używam i chwalę :).

 

Jako że to temat o MD może ktoś miał podobne spostrzeżenia względem B2B czy ten produkt brudzi wam też opony ? pomijam fakt przygotowanej czystek opony tak jak ma być :) słyszałem już parę opinii ze ładnie przyciemnia ale opona się bardzo brudzi po tym dressingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Spokojnie Pany i Panewki.

Uważam, że trzeba do tego dojść pragmatycznie.

Nawet najlepsze produkty się rozwarstwiają, oto mój Polish Angel:

2018-01-26_15.13.47.jpg

Trzeba sprawdzić jak MDv3 działa a dopiero potem wieszać psy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BiałyGTi napisał:

zaproponowali żebym pisał z reklamacja do sklepu co według mnie nie ma sensu bo sklep jest pośrednikiem i sprzedaje tylko produkty

Dobrze Ci powiedzieli , bo to normalna procedura handlowa , czyli zgłaszasz się do sprzedawcy, a nie producenta (kupując nowe BMW reklamujesz usterki u dilera , a nie w fabryce w Monachium ) . 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kursien napisał:

@kusiu wątpie skoro od 3 lat nie zaglądają w te strony :P 

Mnie zastanawiają dwa różne kolory u chłopaków :oa niby obydwaj maja v3 ... i co najgorsze czemu u Domela się rozwarstwiło? 

2 kolory są dlatego że BiałyGTI ma wersje V2 a nie V3, jest to potwierdzone poprzez numer partii. ;)  U Domela faktycznie występują wersje V2 i V3. Na Magazynie SG w produktach wyrywkowo sprawdzonych faktycznie jest lekki osad na rurce atomizera i ściance szyjki, ale osad daje się wymieszać z produktem powracając do jednolitej konsystencji.

p.s SG tu zagląda za moim pośrednictwem, ale fakt oficjalnie nie ma nas na forum od dłuższego czasu :)

 

42 minuty temu, kusiu napisał:

@ShinyGarage może się wypowie co z tą ki... ? Reklama produktu zachęcająca a wyszło... ;)

Ja osobiście mam v3 od pierwszego rozlania, korzystam z niego średnio raz na 2 tygodnie i konsystencja jest ciągle jednolita. Posiadam odlane 50ml które stoi od dłuższego czasu zakręcone i również nie zaobserwowałem niczego niepokojącego.  Inna sprawa jest taka, że warto wraz z weryfikowaniem konsystencji weryfikować działanie, bo czy v1 czy v2 działało prawidłowo gdy było mieszane przed użyciem mimo grudek (atomizer zaciągał je i rozbijał wraz z płynną częścią produktu)  :)

Gdy będę miał info z pierwszej ręki na pewno was o tym poinformuję :)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@korzenio skoro mam v2 to ok nie ma tematu. Rozwarstwia sie tak mialo byc jest ok :lol:

 

Tylko mam inne pytanie skoro pisalem o v3 to dlaczego PAN czy PANI na profilu SG na FB nie napisala mi ze mam starsza wersje ?? Nie pracuje w SG jak ty i nie musze rozróżniać miliona wersji po nr parti. Napisała by ta osoba ze mam v2 i by nie bylo ani mojego postu ani całego zamieszania z MD. Co w miedzyczasie wyszlo ze z waszym V3 tez cos sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że @Domel dał tutaj porównanie do produktów Polish Angel. Weźmy pod uwagę np. Presto Detail czyli czerwoną maź w której pływają białe kuleczki (zdaje się że carnauby). Ale cały produkt jest gęsty i w całości występują białe kuleczki a nie ma czegoś takiego że na górze zrobiło się coś twardszego. Więc produkt PA się nie oddziela tylko po prostu tak jest "zbudowany". Użytkownicy co korzystali z produktów tej marki chyba się ze mną zgodzą, co nie @Eryczek


Wracając do nowej wersji MD to dobry produkt się sam obroni ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, menior napisał:

A ja otworzylem niedawno MD w jakiejs wersji swiatecznej zakupiony chyba z 2 lata temu :) i po takim czasie zadnego rozwarstwienia,a jak pachnie :D 

właśnie to też zauważyłem że MD w wersji świątecznej ma jednolitą konsystencje cały czas bo też mam co mnie dziwi a ten oryginalny się rozwarstwia hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Treys No i dlatego nastąpiła zmiana z v2 na v3 -- wcześniej pisali że to właśnie "zapach" powodował rozwarstwianie, i aby tego uniknąć musieli właśnie zmienić zapach produktu. 
A wychodzi że zapach wersji świątecznej jest najmniej problematyczny :) 

@korzenio jeszcze drobne pytanie - skoro oryginalny produkt nie jest rozwarstwiony, a u użytkowników potrafi tak zrobić i nie wszystko później się połączy, to czy ten rozwarstwiony produkt jednak nie jest czasem choć trochę słabszy? Jakby nie patrzeć to co zostaje np na ściankach wygląda jak wosk, albo coś takiego - więc jeśli ileś procent składnika zostaje w butelce, to to czym pryskamy nie będzie miało już tak zajebiaszczych właściwości jak "świeży" produkt.  Zgadza się? A jeśli tak, to jak można z tym powalczyć - widać było u Domela, że mieszanie nie dało rady - może podgrzanie w kąpieli wodnej by pomogło (oczywiście nie mówimy tu o wrzątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, menior napisał:

Skoro to kwestia zapachu to niech zostawia ten świąteczny naprawdę mega fajny i będą święta cały rok:biggrin:

Dziwne jest to że mając taki magazyn nie przetestowali tego np pół roku wcześniej aby kwiatki nie wychodziły bo ludzi łatwo zrazić tak było z Iron Offem i wychodziły tylko wersje V, a co jak co ale MD to bardzo dobry produkt niestety klient obrywa ostatni zawsze

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, Domel napisał:

Nawet najlepsze produkty się rozwarstwiają, oto mój Polish Angel:

Tak jak napisał @Gardor, te produkty Ci się nie rozwarstwiły. One tak po prostuj wyglądają. Ich konsystencja wygląda tak zaraz po opuszczeniu fabryczki w której zostały wyprodukowane, po pół roku stania na półce i nie zmieni się też choćbyś wytrząsał je przez godzinę.

Te białe kulki to carnauba. Wydłub sobie jedną z butelki, nabierz na rękę i rozgnieć;)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Treys napisał:

Dziwne jest to że mając taki magazyn nie przetestowali tego np pół roku wcześniej aby kwiatki nie wychodziły bo ludzi łatwo zrazić tak było z Iron Offem i wychodziły tylko wersje V, a co jak co ale MD to bardzo dobry produkt niestety klient obrywa ostatni zawsze

Przed otwarciem wersji świątecznej użyłem 2 butelki zwykłej,też dość długo stały i nic się nie rozwarstwialo więc czort wie od czego to zależy...dla mnie też świetny produkt i chętnie do niego wracam,dziś producenci muszą bardzo dbać o jakość produktu bo konkurencja robi się coraz wieksza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dotarły do mnie nowe MD :) i sprawa wygląda tak było zimno ok nie zamarznięte jedynie zimne

28535838_2260988323918712_367297000_n.jp

przelany do pojemnika

28511589_2260988200585391_1590756121_n.j

28535112_2260988193918725_119190628_n.jp

coś tam niby się rozdrabnia jednak po wymieszaniu wszystko wraca do normy

Tutaj stary MD w ciepłym pomieszczeniu zawsze wygląda tak

28450223_2260988227252055_1331687575_n.j

28548223_2260988090585402_694381727_o.jp

tutaj zdjęcie po wyciągnięciu z lodówki nowego MD

28511308_2260988030585408_35344357_n.jpg

niby nie jednolita konsystencja, ale po potrząsaniu wygląda tak

28458888_2260988027252075_317007012_n.jp

Niby mamy mały płatek ( carnauba ) niby się nie wymieszał całkowicie ale jest go znacznie dużo mniej niż w poprzedniej wersji nie wiem czy formuła została zmieniona a właściwości spadły nie wiem nie testowałem :) ale śmiem twierdzić że raczej powodem rozdwajania się produktu jest zimna temperatura tylko i wyłącznie :) przykładowo stary MD w wersji 5L po wymieszaniu ( trząsaniu ) nie posiadał żadnych grudek ( być może przemarzł kiedyś )

Zobaczymy :) nie skreślał bym od razu nowej formuły

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.