Skocz do zawartości

Shiny Garage Morning Dew


Geniusz

Rekomendowane odpowiedzi

Po zużyciu butelki MD stwierdzam, że jest w porządku. Według mnie ma dwie wady:

 

- lubi się mazać, dwie fibry raczej załatwiają sprawę, ale typowe qd sa lepsze w tej kwestii. Pewnie wynika to ze sporej zawartości wosku.

- lubi się też z kurzem, z tego tytułu u mnie będzie użytkowany tylko w sezonie zimowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy okazji swoich zakupów kolega poprosił mnie o kupno Morninga i to co rzuca się w oczy to inny kolor mianowicie mój kupiony jakieś 2-3mieś temu jest bardziej niebieskawy a ten który kupiłem dziś jest prawie biały czyżby znowu zmiana składu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla, Wiem o czym piszesz taka z czerwnym opakowaniem (ktoś to gonił tu na giełdzie nawet)ale to nie ta ,link przykładowy http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... er-1l.html wiedziałem też że ma tendencję do rozwarstwienia i u góry nawet mój jest jaśniejszy ale po wymieszaniu przed użyciem ciemnieje( po prostu miesza się)ten jest taki jak u góry w całej okazałości -co do właściwości to naprawdę nie mogę się wypowiedzieć bo nie ja będę tego używał ale zapytam go jak mu się z nim pracuje miał już wcześniej Morning wiec coś będzie wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj użyłem MD i mam mieszane odczucia. Na minus to aplikacja(strasznie się maże i chyba przez dużą zawartość wosku trzeba go docierać prawie jak zwykły wosk) i moim zdaniem słabo przyciemnia kolor w porównaniu do QD1. Na plus to fakt, że lakier robi się mega szklisty. Za jakiś czas się dowiem jak kropelkowanie i przyciąganie kurzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marco80, wrzuć zdjęcie zakupionego produktu wtedy będziemy mogli odnieść się do Twojego pytania. I ponownie nadmienię, że o jakiejkolwiek zmianie składu produktu nawet tej najmniejszej zawsze informujemy. Warto też rozsądnie wybierać sklep w którym dokonuje się zakupu bo tylko wtedy masz gwarancję, że kupiłeś oryginalny produkt SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś ze mną nie tak ale MD dla mnie osobiście, na moim srebrnym, dawał lepszy efekt niż aktualnie używany QD1, ale wiadomo to subiektywna opinia. No ale trzeba próbować nowych produktów, bawić się, testować, a nie ograniczać się do jednego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Za rękę nikogo jeszcze nie złapaliśmy, natomiast na rynku zaczynają pojawiać się produkty w cenach bardzo niskich, niższych niż są w stanie zakupić je od nas nasi Partnerzy, możemy jedynie wnioskować że produkty te nie są pełnowartościowe, informowaliśmy o tym jakiś czas temu na naszym facebooku, dlatego warto dokładnie sprawdzić sprzedającego przed zakupem i być czujnym przy zakupie naszych produktów w wyjątkowo "atrakcyjnych" cenach. Jeżeli dany sklep nie likwiduje się i nie wyprzedaje asortymentu powinniście być ostrożni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rękę nikogo jeszcze nie złapaliśmy, natomiast na rynku zaczynają pojawiać się produkty w cenach bardzo niskich, niższych niż są w stanie zakupić je od nas nasi Partnerzy, możemy jedynie wnioskować że produkty te nie są pełnowartościowe

Przyczyn moze byc sporo. Czytalem post na Facebooku i osobiscie nie wydaje mi sie, zeby komukolwiek oplacalo sie podrabiac produkty. Ale pewnie sami macie tez swoje wnioski na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
A jak to aplikować ? Tzn. np. na maskę ile razy trzeba zaaplikować strzałów z atomizera ?? :o

 

Aplikować możesz na lakier lub na fibrę , ja psikałem na fibrę MD i leciałem z elementem . Po aplikacji druga fibra i docieranie finalne . :) Tak jak pisze że Morning lubi się mazać i ciężko go dotrzeć w niskich temp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale np. 2 strzały na fibre na jeden element wystarcza ??

 

Zaczynasz powiedzmy od dachu, gdzie dasz "3-4 strzały" po czym fibra już delikatnie nasiąknie i potem na każdy element dajesz po strzale :)

Przynajmniej u mnie tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.