Skocz do zawartości

Shiny Garage Morning Dew


Geniusz

Rekomendowane odpowiedzi

@Domel przy porównaniu spójrz jak nowa wersja przyciemnia plastiki. 
V1 robiła to rewelacyjnie i w tym momencie resztki SG MD zużywam właśnie dla podbicia czerni plastików pomiędzy nakładaniem dressingu. Porównywalnie przyciemnia plastiki chyba tylko ADBL QW. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, kusiu napisał:

A jak z trwałością tego Morning Dew coś ala SSW od ADBL? Mnie również zniechęcało docieranie jego, dla tego zrezygnowałem z niego :/

ciezko powiedzieć 12h po otrzymaniu paczki :P

Tu sa potrzebne kilku tygodniowe testy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, damiano2007 napisał:

A ja mam wersje v1 i nie wiem czemu tak spadła na nią krytyka. 

Poza trudniejszą aplikacją reszta to bajera. 2 minutki więcej poświęconego czasu a efekt cieszy oczy.

Bo teraz większość produktów typu QD musi mieć bajeczną aplikację, look na poziomie Glasura, trwałość BSD, zastąpić wosk i żmudny proces przygotowania ...... najlepiej, żeby za drogie nie były ;-)

  • Okay 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, damiano2007 napisał:

A ja mam wersje v1 i nie wiem czemu tak spadła na nią krytyka. 

Poza trudniejszą aplikacją reszta to bajera. 2 minutki więcej poświęconego czasu a efekt cieszy oczy.

Dla mnie osobiście  największą zmorą MD v1 bylo przyciąganie kurzu... Aplikacja na srebrnym i granatowym nigdy nie sprawiała mi większego klopotu. Jak v3 nie będzie działalo na kurz jak magnes to wracam do MD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Domel napisał:

Wersja pierwsza jest gęsta i zawiera niebieskie drobinki,

Przelewałem dziś testerek do Ciebie. Niestety v2 mimo "trzepania" nim przez przeszło 5minut ma pełno grudek w sobie. Resztę już ocenisz sam w porównaniu :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomas22 napisał:

Ale przecież podobno zmieniono tylko zapach... 

 




"Dowiedziałem się wszystkiego. Zmiana zapachu została zastosowana dlatego, że rozwarstwianie się MD było spowodowane problemem mieszalności kompozycji zapachowej ze składnikami Morning Dew. Jako że nie chcieliśmy osłabić jego właściwości kosztem utrzymania zapachu, padła decyzja zmiany zapachu. Morning Dew Air Freshener zostanie ze starym zapachem, jedynie z czasem zmieni się jego nazwa aby nie wprowadzać w błąd klienta Nowy morning dew poznacie po odkręceniu atomizera, produkt ma również nieco inny kolor."

Dzięki temu, że produkt nie rozwarstwia się, jego aplikacja jest łatwiejsza i skuteczniejsza. Każde " psiknięcie" daje pełną game składników produktu ( mamy tą pewność ), co przy rozwarstwionym MD w przypadku niemieszania go nie było możliwe, a w przypadku wstrząśniętego mogło być nieregularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator
29 minut temu, menior napisał:

Podbijam pytanie,jak wygląda trwałość MD jako jedyne zabezpieczenie? Zawsze stoswalem jako QD na innym zabezpieczeniu,A ktoś stosował na czystej powierzchni i może powiedzieć ile trzyma?

hmmm jeśli chodzi o testy balkonowe to MD V1 nie wytrzymał 2 tygodni - samego leżakowania. Resztę dopowiedz sobie sam ;)

Także nie spodziewałbym się rewelacji na aucie w takich warunkach jakie mamy teraz ;)

Dla mnie V1 to produkt tylko na "lato".

V3 czeka na testy w przyszłym tygodniu :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To warto zaraz skreślać wszystkie produkty? Akurat SSW zimą daje radę. Doły drzwi zjada szybko ale maska/dach czy reszta auta od połowy drzwi do góry potrafi nawet po miesiącu kropelkować. Nic lepszego z psikaczy raczej nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fredi88 napisał:

To warto zaraz skreślać wszystkie produkty? Akurat SSW zimą daje radę. Doły drzwi zjada szybko ale maska/dach czy reszta auta od połowy drzwi do góry potrafi nawet po miesiącu kropelkować. Nic lepszego z psikaczy raczej nie znajdziesz.

Fredi88,jest tak bogaty wybor produktow w tej chwili ze mozna przebierac do woli,ta marka akurat mnie zniechecila nie tyle jakoscia samej chemi bo tu akurat niektore produkty mnie zadowilily(choc jest wiele innych na tym samym poziomie)co jakoscia opakowan/atomizery ktora uwazam za kiepska(wrecz tandetna) a to dla mnie tez ma znaczenie bo to nie chemia z biedronki za 3 zl.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Witam.

Mam dziwna sprawę z nowym MDv3

producent pisał ze zmienili kolor oraz zapach po to zeby sie nie rozwarstwiał i był "JEDNOLITY"

no i w moim przypadku jednolity jest chyba w nazwie.

Kupiony w Grudniu u jednego z partnerów sklepu (nie miał możliwości przemarznąć) bo było dobrze zapakowane znając Sklep poza tym inne kosmetyki sa OK (temperatury były plusowe ok 5-8 st)

Ja dostałem od kolegi 100ml (nowy przy mnie przelewany do zastępczego pojemniczka) zdziwiło nas juz wtedy ze podczas przelewania leci takie cos

received_1613120865444580.jpg

received_1613120868777913.jpg

received_1613120872111246.jpg

received_1613120875444579.jpg

received_1613921068697893.jpg


Napisałem do SG żeby wyjaśnić sprawę co sie stało 

Oczywiście SG twierdzi ze od nich wszystko wyszło z Fabryki OK i zaproponowali żebym pisał z reklamacja do sklepu co według mnie nie ma sensu bo sklep jest pośrednikiem i sprzedaje tylko produkty

Screenshot_20180222-094518.png

Screenshot_20180222-094525.png

Screenshot_20180222-164701.png

Screenshot_20180222-211819.png

 

Po tej aukcji wpadło mi do głowy ze produkt podgrzeje a raczej postawie na piec na którym jest 58st  wiec sie w słoiczku nagrzeje max do 45 st i bede mieszał co 1godzine

Niestety nic to nie dało nie można tego wymieszać nadal jest galaretka, bardzo tłusta pod nią różowy płyn czyli tak jak powinno byc

 

Pytanie co to sie wytraciło z nowego jednolitego MD v3

20180222_194912.jpg

20180222_194929.jpg

20180222_194941.jpg

20180222_194951.jpg

20180222_195002.jpg

 

Jak ktoś ma MD z tej Patri i z tego rozlewu to proszę o sprawdzenie jak to u was wygląda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi

Kolego nie możliwe że masz v3 jak dobrze rozumiem zakupiona w Grudniu ? Dlatego że twój produkt wygląda tak jak mój w 5L Baniaku i kolorem przypomina to samo czyli masz wersje v2 a z tego co mi wiadomo to wersja v3 dopiero jakoś teraz weszła do sprzedaży i w następnym tygodniu ją dostanę na testy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Fredi88 napisał:

chyba że rzeczywiście produkt jest przemarznięty. 

tu na prawdę nie ma takiej opcji  temperatury były plusowe chyba ze w sklepie trzymają to w chłodni

Było na prawde ciepło na dworze

@Treys kolor sie zgadza oraz zapach tez jest z nowego MD to jest wersja V3

 

no i jak by to była wersja V2 to chyba sam SG by o tym wspomniał ze to V2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BiałyGTi napisał:

tu na prawdę nie ma takiej opcji  temperatury były plusowe chyba ze w sklepie trzymają to w chłodni

Było na prawde ciepło na dworze

@Treys kolor sie zgadza oraz zapach tez jest z nowego MD to jest wersja V3

 

no i jak by to była wersja V2 to chyba sam SG by o tym wspomniał ze to V2

Będę miał wersje v3 w następnym tygodniu to dam znać czy tak wyglada i czy przemarżła 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Treys Możę jeśli możesz sobie pozwolić na niewielką stratę, to odlej do jakiejś miarki z 5-10ml i wsadź do zamrażarki na chwile? i poobserwuj czy coś się dzieje? 
Chyba inaczej nie da się sprawdzić czy MD Białego przemarzł czy też nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.