Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
1 godzinę temu, Lotek900 napisał:

Nie widać na zdjęciach prawej strony samochodu. Chyba że chodziło Ci o drzwi lewe i prawe patrząc na zdjęcie lewej strony. 

Ja mam rentgen w oczach i widzę przez lakier na drugą stronę 😄

1 godzinę temu, DaV napisał:

Nie widać ale były malowane i ktoś spieprzył cieniowanie 😄 ale luz już jestem umówiony do lakiernika jak i na konserwacje podwozia.

😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, DaV napisał:

Drzwi, nadkola, zderzak tył. Wszystko uwzględnione w śmiesznie niskiej cenie zakupu 😄 Na lakiernika mam ponad 7 tyś bo tyle mu brakuje do ceny rynkowej. Oczywiście z każdej strony jest prosty to tylko kosmetyka.

Jak wyszukac auta w takich obnizonych cenach? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robcok Ja saaba szukałem w najlepszym okresie na poszukiwania auta czyli wtedy kiedy go kompletnie nie potrzebowałem. Na spokojnie przez około pół roku przeglądałem oferty aż się trafił. Mechanicznie nie ma się do czego przyczepić nawet mam paragon za kompletną wymianę rozrządu (co w Saabie nie jest tanie). Polski salon 203 tyś potwierdzonego przebiegu więc długo się nie zastanawiałem 😄 Jakbym potrzebował auta na teraz pewnie bym kupił cokolwiek aby się trzymało kupy.

4 godziny temu, Marros napisał:

Jaki silnik ?

Najlepszy dostępny 😄 1.8t bez gazu obecnie 195 koni i 303Nm. W zasadzie to 2.0t nie wiem czemu go w katalogach nazywają 1.8 tak czy inaczej to B207

4 godziny temu, Marros napisał:

bardziej podoba mi się przedlift w pakiecie Aero, jakoś ciężko mi się przyzwyczaić do frontu polifta.

Mam tak samo ale skutecznie odstrasza mnie instalacja na światłowodach 😛 No ale czarny przedlift z pakietem Aero robi wrażenie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetny egzemplarz, trafić Saaba bez problemu z rozrządem to chyba lepiej niż w 6 w Totka trafić 🙂 A te 1.8t, to chyba wymyślili po prostu, żeby mieć tańszą wersje w ofercie 😄 Coś podobnego jak np. w Volvo gdzie bazowo silnik 2.4 wolnossący miał 170 koni, a softowo został osłabiony do 140 koni 😛 Tak tutaj osłabili go ze 175 koni, do 150( z tego co kojarzę to tylko softem) i nadali mu nazwę 1.8t 😄  A co do przedlifta to ja od pół roku choruję na czerwonego Sedana w Aero pakiecie, mógłby być nawet 1.8t, byle miał dołożony aero pakiet 😛 A jakby coś to na tej stronce możesz sporo poczytać o Saabach 🙂 https://www.saabtuning.pl/silniki-9-3-roznice-pomiedzy-nimi/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
5 minut temu, JacekST220 napisał:

Kto powiedział, że V6 nie może być oszczędne 🙂 Trasa: Toruń - Modlin - Toruń z przepisową jazda i taki wynik udało się osiągnąć 

 

Mniej pali nawet V8T... w Audi S7 np.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mój Volkswagen po wczorajszych zabiegach 🙂

Dla przypomnienia lewa strona na przednim błotniku FX Vision, reszta wosk HOW Saphhire z dachem i maską. 

Prawy bok Saphhire od Auto Graph. 

Super produkty 😉👌

 

20220109_221304.jpg

20220109_135648.jpg

20220109_135701.jpg

20220109_135710.jpg

20220109_140136.jpg

20220109_222724.jpg

  • Lubię to 8
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie !!!

Wczoraj nareszcie udało się założyć letni setup.

Golf dostał nowe opony, a w zeszłym tygodniu został przeprowadzony proces po zimie - cleaner i wosk, tak więc sezon w pełni 🙂

 

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

  • Lubię to 11
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
11 godzin temu, piotrek305 napisał:

wymieniany był w niej olej ? w mk5 już działa bardzo dobrze. wymień i potem co 60 tys km.

Nawet jak był wymieniany to PS i tak niewypałem zostanie, nie wiesz kiedy "wybuchnie". Oby ostatniemu właścicielowi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.