Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

On 5/16/2021 at 6:51 AM, Strus said:

Brak Navi i Converse+. Jest: Sony z BT, USB i AUX, fotele ze skórzanymi boczkami i materiałem przeszywanym białymi nićmi, czujki parkowania przód i tył, odpalanie bezkluczykowe, automatycznie podświetlane i składane lusterka. W/g VIN to wersja Series40 czyli Trend ale coś mocno bogata jak na Trend więc może dokładane coś było. Te dokładko zderzaków, relingi srebrne, halogeny i duża lotka tylnej klapy też mi do trenda nie pasują. Choć dzień wcześniej oglądałem identycznego tylko w niebieskim metallicu. I też jak wół Series 40.

Wszystko co Ci nie pasuje do wersji Trend to są dodatkowe pakiety, za które ktoś dopłacił podczas konfigurowania nowego auta.

Fajne w tym wszystkim jest to, że przy takich wersjach są dość bogate wiązki elektryczne i łatwiej o różnego rodzaju mody np. dokładka BLISS, automatycznego parkowania równoległego itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotrek305 napisał:

potwierdzam, ford daje dużo lakieru, co jest dużą zaletą 🙂

Taaa. Tylko na wierzchu a pod spodem ruda tańczy jak szalona 😄 . Niestety Fordy to, podobnie jak japończyki: fajne auta ale gniją. Osobiście mile wspominam posiadanie Mondeo MK1 i MK2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xadamx napisał:

Taaa. Tylko na wierzchu a pod spodem ruda tańczy jak szalona 😄 . Niestety Fordy to, podobnie jak japończyki: fajne auta ale gniją. Osobiście mile wspominam posiadanie Mondeo MK1 i MK2. 

hahaha :) chyba na ulepy trafiasz :) siedzę w fordach od lat, niekombinowany jest zdrowy :)

i tak właśnie tworzą sie stereotypy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Mogę się pokusić i porobić przy najbliższej okazji kilka fotek tych aut. Zapewniam cię, że nie są to ulepy: mondeo mk4, s-max. Auta zarówno sprowadzane jak i krajówki. Taaak. Pamiętam jeszcze z 10 lat temu jak znajomi, którzy kupowali Mondeo MK4 chwalili się, że one nie gniją... jasne... czas, życie zweryfikowało wszystko.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje kombi wygląda następująco, sprawca wyjechał z podporządkowanej i przetarł cały bok auta ( na plus że było wtedy na zimowym secie ).
Postanowiłem dokupić drugie auto. Miał być opel mokka X. Do zakupu nie doszło, auto okazało się niewypałem.
W trakcie dalszych poszukiwań dostalem namiar na coś zupełnie innego, dodatkowo prawie o połowę tańszego .
Ponownie padło na astrę j. Tym razem HB. Kupiona mimo wysokiej ceny ale ważny był bardzo dobry stan, który odzwierciedla przebieg 68 tys km. Dodatkowo pewne źródło.
Za tydzień przyciemniam szyby. 9632293605d9acb34be5e849c72601ef.jpgb252a61f858bca0f614001dfacb73f5b.jpg8c2dd43d27ea8512a409d2097e0b3f79.jpg

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 6
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@#kris
W kombi mam "sławne" M32. Odnoszę wrażenie, że problem tych skrzyni jest trochę rozdmuchany i wynika z braku racjonalnego podejścia kupujących (w przypadku aut używanych).
Ja przed zakupem starałem się dokładnie sprawdzić ten samochód (skrzynie) w warunkach jazdy. Nie znalazłem niepokojących drzwiekow, zgrzytów itp.
Zaraz po zakupie wymieniłem olej w skrzyni na fuchs (zapałem odpowiednią ilość) i tyle. Do dnia dzisiejszego żadnych problemów.
Doradzałem już 8 razy podczas zakupu astry j, nie licząc swoich. Wszystkie te auta trafiały do moich znajomych. Jeżdżą do dzisiaj bez problemów. Grunt to zdrowe podejście, odpowiedni serwis po zakupie oraz sprawdzone pochodzenie samochodu.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka



  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiterG który rok astrolota powyżej 2013? Jako motor? 

@#kris co do m32 po roku 2013 był odłożone kanały samarujace po win ciężko określić czy skrzynia jest po czy przed można zobaczyć po wejściu pod auto. Ojciec też ma J z m32 i podstawa to znana historia bo auto l właściciel oraz polski salon oraz jazda testowa, a po zakupie pierwsze co to wymiana oleju koszt nie duży bo około 150zl  i tak co 60tys. Ja w signum tez mam m32 i nie odbyło się bez naprawy ale już wiedziałam na co zwrócić uwagę w autach z ta skrzynią. Te skrzynię siadaly z powodu zbyt małej ilości oleju zalewanej przez producenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.08.2021 o 11:17, Karbo napisał:

Widzę kolega w Tłokini kościelnej serwisuje autko 😛 

5 minut drogi mam do mr.foxa 😉 

Swoją drogą kasują tam jak za zboże 😛 

To i tak jest nic jak kasuja ASO. Taka samo operacja w ASO 50 procent drożej ... Mr Fox za to ma nieporównywalną jakość wykonywanej pracy . Po każdym zabiegu wsiadam w auto i moge lecieć XXX km bez obaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Crasher napisał:

Po każdym zabiegu wsiadam w auto i moge lecieć XXX km bez obaw...

A to też fakt 😉 Dużo pozytywnych opinii słyszałem na ich temat. W każdym razie! Jak już tak gadamy... to kiedy relacja z Twoją Audi ? 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Karbo napisał:

A to też fakt 😉 Dużo pozytywnych opinii słyszałem na ich temat. W każdym razie! Jak już tak gadamy... to kiedy relacja z Twoją Audi ? 😄 

Dużo już zrobione, Czeka na wrzucenie. Trochę mnie przyblokował remont ale... Warto było.

W dwóch słowach, to skułem posadzkę pogłębiłem garaż płytki nowe oświetlenie itp.

A ktoś kiedyś powiedział mi że podnośnik nie ma u mnie sensu 🤤

IMG_20210807_234402.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.