Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 godziny temu, KapselK napisał:

Jak jeszcze miałem Opla w głowie dawno temu to chorowałem na OPC. :mrgreen:

Znajomy pokazywal mi swoją  Zafire OPC w niedzielę.

200 kucy. Alusy 17, skóra.... bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukwawa napisał:

Pokaż wiecej zdjęć tej E30 bo wygląda zacnie - jakie nadwozie/silnik? Plastik na zderzaku (za tablicą) możesz poczernić opalarką, z wyczuciem (jeżeli tworzywo nie przyjmuje żadnych czernideł)

 

Zdjęcia niebawem w którymś z działów ;) Dzięki za dobre słowo, nadwozie coupe, silnik niestety 1.8 m10 natomiast z niskim przebiegiem, kolor broznitbeige metallic który po prostu uwielbiam w wąskiej lampie. Patent z opalarką znam, zderzak i tak będzie demontowany celem zabezpieczenia wówczas spróbuję go zastosować.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.09.2017 o 17:30, paperson napisał:

@automobilispa wóz bajka. Strasznie zazdroszczę :) Znaczek zdjęty na zimę czy kie licho?

Dzięki za dobre słowa, emblemat ściągnięty pod korektę a ta rysa pod nim to ślad po poprzednim właścicielu (zza zachodniej granicy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, paperson napisał:

@automobilispa może podpowiesz, gdzie najlepiej się rozglądać za takim BMW. Od jakiegoś czasu śledzę głównie mobile.de, lecz jeszcze nic nie trafiłem sensownego. Strasznie mi się E21/E30 podobają :)

Ciężki temat generalnie. Polecam śledzić rodzime fora np http://www.bmw-e30.pl na którym można znaleźć coś ciekawego często z w miarę znaną historią. Przy poszukiwaniach warto skupić się na stanie blacharskim, z mechaniką o wiele łatwiej można sobie poradzić niż z "rudą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.