Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o gusta, a o fakty. Sam jeżdżę 200 konnym, włoskim, 10 letnim coupe i w życiu nie zamienił bym tego na Tipo z salonu jednakże obiektywnie patrząc jestem w stanie w 100% zrozumieć kogoś kto takie tipo kupuje i nie twierdzę, ze to bezsensu bo w cenie tipo kupił by sobie aszósteczke w tedeiku od niemca. Po prostu kupując takie auta trzeba się liczyć z kosztami, a najgorzej jak ktoś się naczyta forumowych wypocin i kupi takie 10 letnie premium za ostatnie wysupłane ze skarpety pieniądze bo przecież wstyd jeździć Fiatem,skodą, dacią. Później pierwsza awaria czy nawet zwykła wymiana eksploatacyjna pogrąży cały jego budżet ;]

 

Pieszczochem już sie chwaliłem możliwe, ze niedługo pochwale się kolejnym bo chodzi mi po głowie plan zmiany auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach nie leży nic :acute:

Był plan na cały zeszły tydzień wrzucić king of gloss, to pogody nie było :wallbash: z rozpaczy wrzuciłem tylko UQW i po paru dniach poprawiłem Luxury Glossem. Także czekam na jakiś wolny weekend teraz to podziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, paperson napisał:

Eeee tam...rozmowa schodzi na psy. Pochwalcie się lepiej zdjęciami swoich pieszczochów :)

Nie pochwalę się, bo ostatnio mam jakąś niechęć do aparatu i nie chce mi się zdjęć robić. Wolę myć auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2017 o 22:02, Mickul napisał:

Mailem już brać Fabię Monte Carlo z 60 konnym MPI, ale żonie bardzo źle się jeździło podczas jazdy testowej - natomiast w Rapidzie czuła się jak ryba w wodzie. No to kupiłem z wyprzedaży przedlifta stojącego na salonie w świetnej cenie. ;)

Panowie czy Wam w tych nowych Skodach  s silnikiem TSI też  wysoko sprzęgło bierze przy ruszaniu z miejsca?

Mamy w rodzinie nowego Rapida z silnikiem 1.2 TSI i to sprzęgło jest tragiczne a w ASO mówią że ten typ tak ma.

Dnia 9.07.2017 o 22:02, Mickul napisał:

Mailem już brać Fabię Monte Carlo z 60 konnym MPI, ale żonie bardzo źle się jeździło podczas jazdy testowej - natomiast w Rapidzie czuła się jak ryba w wodzie. No to kupiłem z wyprzedaży przedlifta stojącego na salonie w świetnej cenie. ;)

Panowie czy Wam w tych nowych Skodach  s silnikiem TSI też  wysoko sprzęgło bierze przy ruszaniu z miejsca?

Mamy w rodzinie nowego Rapida z silnikiem 1.2 TSI i to sprzęgło jest tragiczne a w ASO mówią że ten typ tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sirk57 napisał:

Panowie czy Wam w tych nowych Skodach  s silnikiem TSI też  wysoko sprzęgło bierze przy ruszaniu z miejsca?

Mamy w rodzinie nowego Rapida z silnikiem 1.2 TSI i to sprzęgło jest tragiczne a w ASO mówią że ten typ tak ma.

Panowie czy Wam w tych nowych Skodach  s silnikiem TSI też  wysoko sprzęgło bierze przy ruszaniu z miejsca?

Mamy w rodzinie nowego Rapida z silnikiem 1.2 TSI i to sprzęgło jest tragiczne a w ASO mówią że ten typ tak ma.

W moim przypadku tak samo,tzn.normalnie.Proponuję Ci się udać do innego ASO.Być może trafiłeś na Januszy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwie Audi 80. B3 z silnikiem 1.6, B4 ze zdrowym TDI. B3 jest to długoterminowy projekt, chciałbym doprowadzić ją do jak najlepszego stanu. Oryginalny felunek z epoki jest w trakcie renowacji, zostało jeszcze polakierować środki felgi. Może jakieś propozycje koloru? Myślałem albo o oryginalnym srebrnym, albo kość słoniowa. Auto docelowo będzie delikatnie obniżone -40.

d360404800571343med.jpg

3596b9530f1853admed.jpg

4a038cfaed794fd7med.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak to mówią...Czeska "S-klasa", "7er dla biedy"

Ja bym jeszcze rolls royce dopisał, w końcu ma te parasolki w drzwiach :D .




Tak, mam mały skromy silniczek 1.2 tce 130KM, z dużym zapotrzebowaniem na paliwo :/

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.