Skocz do zawartości

Max Protect UNC-R


Novus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.05.2017 o 22:07, Arkeolowy napisał:

Jestem po korekcie lakieru, wytluszczeniem Adbl Wipe Out i aplikacji UNC'ra, większych problemów w aplikacji nie bylo aż do maski.. Podzielilem na 3 części i powloka jakby szybko się utwardzała, nie pozwolila dotrzeć się do konca, zostawaly ciemniejsze plamy, chmurki, haze.. Stosowalem carpro aplikator z suede, potem max protect bo ten juz byl twardy. Dotarcie gyeon terry towel( może tutaj tkwił problem) zuzylem x3 gyeon i 1mikrofibra carpro (wydaje mi się, ze lepiej zbierala) temp otoczenia 20 stopni. Ktos nakieruje w czym problem? Koniec końców na maskę dałem coli, bo juz łzy byly w oczach :mrgreen:

Po położeniu na masce widać było jedno łączenie, po ok. 6 godzinach nałożony Silk Coat i łączenie zniknęło.

Dnia 26.05.2017 o 10:34, Arkeolowy napisał:

Raczej 6-8

Dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś tak drastycznie testował ;>?



Ja próbowałem usunąć 2warstwy v1 + UNC r z maski . Co prawda nie tak drastycznie :-) ale po 4 przejazdach żółtym mothersem i biała twarda gąbka od kocha powłoki nawet nie ruszyło . Pozniej znalazłem właśnie ten filmik i odpuściłem temat usuwania powłoki ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powłokę ( nie tylko UNC-r ) nie kładzie się raczej po to żeby się nudziła . Ma robić swoje , jak lubisz często zmieniać coś w wyglądzie to smarujesz naturalnymi woskami , które po 2-3 miesiącach same "się usuną" . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powłokę ( nie tylko UNC-r ) nie kładzie się raczej po to żeby się nudziła . Ma robić swoje , jak lubisz często zmieniać coś w wyglądzie to smarujesz naturalnymi woskami , które po 2-3 miesiącach same "się usuną" . 


Zgadza sie :-) ale w moim przypadku dostałem tester innej powłoki i chciałem sobie położyć na masce do testów i dupa . A jak faktycznie sie znudzi i będzie sie chciało wosk to koniecznie trzeba UNC r usuwać papierem jak na filmiku ? Wcześniej nie miałem odczynienia z powłoka i powiem jest super sprawa , mycie , szklistość , look ale brakuje mi tego smalcowania trochę :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby położyć wosk na powłokę . 

Co do jej usuwania nie zastanawiałem się nigdy na tym , bo każdy kto aplikuje/posiada powłokę liczy na jak najdłuższą "współpracę" nie sądzę żeby ktoś się zastanawiał jak ją usunąć , przynajmniej ja takich osób nie poznałem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko zastanawiałem się, czy właśnie nie dopisać w pytaniu "nie piszcie proszę nikt nie kładzie powłoki bla la bla". Sądziłem, że to poważny temat jak i pytanie ;)

Prostuję ;) A więc jak ściągacie z nudzące się już powłoki ;>

 

Sam swoją zaraz ściągam ponieważ mam już dość jej, test przeszła w 100% czasowy i kilometrowy i właśnie kładę UNC-ra ;>

Nie będę trzymał powłok więcej niż 1,5-2 lata, chcę testować i tyle ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Was rozśmieszę tym pytaniem, ale powiedzcie mi co po ok 2-3 latach jak powłoka przestanie już działać. Jak usunąć jej resztki całkowicie. Ponowna korekta lakieru, tylko ile takich korekt można zrobić? Zastanawia mnie to jako żółtodzioba w auto detailngu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamowione v1 + v2 + silk coat, 2 aplikatory i 4 mf max protect.

Wszystko gotowe od strony lakieru.

 

Zastanawiam sie jaka bedzie temperatura w weekend z rana, bo mam mozliwosc uzyc osuszacz powietrza i z tego co piszecie lepiej sie dociera w mniejszej wilgotnosci.

 

A chce polozyc 2x v1 + 1x v2.

 

Male pytanko; jesli auto moze odstac nie jezdzone i na sloncu tez bede wygrzewal powloke to psikac odrazu po nalozeniu silk coat czy zostawic na uzupelnianie powloki po czasie? 

Silk coat wnosi cos do wygladu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.