Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Przy następnej wymianie dołożę AR 9100.
[ref]keza[/ref], Nie ma problemu żebyś jakiś czas po wymianie oleju wlał dodatek AR 9100 tak mi się wydaje. No chyba że nie chcesz i wolisz przetestować sam olej a przy następnej wymianie dodasz dodatek.

Otóż to, AR9100 można dolewać kiedy się chce, byle nie przekroczyć dopuszczalnego napełnienia układu :)

 

:good:

Co z Audikiem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kolego jedyna niezmienna w życiu to nieustające zmiany ;) = sztuka adaptacji.

 

Dzisiaj wyczyściłem kierownicę, Gliptone LC bardzo mi przypadł do gustu. Na to Gyeon Q2 Leather.

Wyczyściłem deskę i położyłem Gtech Matte Dash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład mam tak, że jak się do czegoś przywiążę, dbam itd., to jakoś nie umiem myśleć o rozłące. Auta i motocykla też się to tyczy. Ciekawe, kiedy mi przejdzie (oczywiście nie licząc mojej maskotki, która ma u mnie dożywocie). Aczkolwiek jest i w Twojej filozofii metoda. ;)

 

To używka, że było co czyścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko rzeczy. Kupuję bo chcę mieć. Dbam bo lubię mieć zadbane. Sprzedaję bo lubię mieć pieniądze :mrgreen:

 

To używka, ale nawet w nowym jest co czyścić. Zawsze jest co czyścić :D

Różnica tkwi w środkach oraz metodach. Tutaj akurat wystarczyły AG IS i wilgotna szmatka.

Jak na trzylatka to się nie styrał.

 

Nie jest Tobie tam ciasno? Audi było większe. :o

 

Które ? W A4 z przodu wcale nie było więcej miejsca, a na siedzeniu za kierowcą, no cóż, ja tam nie siadam ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymylem foke.

Po godzinie była żółta....

 

niestety najpierw dluga zima, teraz pylenie... nie mamy szczęścia

 

ja się wziąłem za odkurzanie wnętrza (dobra godzinka mi zeszła), a w nagrodę pod siedzeniem znalazłem mp3 poprzedniego właściciela(auto kupione z salonu było autem zastępczym ).

 

c91ff7928259d023gen.jpg

 

niedokładna praca w salonie - nie chciało się dokładnie zerwać folii zabezpieczającej :thumbdown:

 

Później szybkie mycie i co? myślałem że po 2 tyg zmyło mi Colli, ale po umyciu okazało się, ze raczej mi się przytkało od tych pyłków, bo po umyciu i wysuszeniu już zrzucał wodę, Na koniec zaaplikowałem BSD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatowóż umyty na dwa wiadra,a na lakier poszedł #951, szyby rain-x 2w1. Wnętrze tylko odkurzone razem z plastikami. Wieczorem jak się nie rozpada bo pogoda niepewna to powalczę trochę przy moim. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu piszesz że na szczęście? Nie brakuje Ci quattro po przesiadce na ośkę?

 

Jest sucho, to narazie nie brakuje ;) Poza tym 150 kucyków przy wadze 1200 inaczej się odczuwa niż 150 przy 1600 więc wrażenia z jazdy nie są aż takie złe, silnik nie wyrywa kierownicy, to nie o to chodzi, i mimo tego że to tylko Peugeot to przeskok cywilizacyjny widać. Już nie będę w ogóle porównywał do gofra.

 

Co do tego "na szczęście" to odnosiłem się do dostępności części i polityki firmy, włącznie z tym utworzeniem osobnej firmy Classics, co to klasyk 20 letnie spurchlałe A6 ?? :D

Brakuje poprostu części, trzeba kombinować, a ja nie jestem fanem odwiedzania sklepów z traktorami żeby śruby do zawieszenia kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie mi wcięło ale po dwóch mcach i moja kobyla mycia się doczekała.

Piana sg

Na dwa kible z dodatkiem szamponu od detaliers Magic

Potem qd od softa chyba xD luxary

opony czarna mamba i tu miałem koszmarna aplikacje, wina chyba ze atomizer bo przelalem do takiego 100ml i pompką mnie pokonała. Trzeba było na szybko przelać. Na oponie cintinentala wyszło choćby z plamami, a dodam ze rozprowadzalem potem pędzlem i dotarłem fibra.

 

8277383_20170520_120226.jpg

 

Na szyby rainx 2w1

 

Znalazłem fote na snapie ,))

8277397_Screenshot_2017-05-21-12-07-54.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, wieczorem zabrałem się za swój dupowóz - mycie wnęk, pianowanie z pędzelkowaniem detali, odsmalanie, deironizacja, dwa wiadra i glinkowanie. W przyszły weekend chyba ruszę z korektą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.