Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, niedowiarki :) sam tak na początku myślałem, ale felgi po zdjęciu opon były sprawdzane i tak, są skręcane, 3 częściowe, rant jest to jeszcze rzadko używana nakładka z nierdzewki. Włoska firma ATP :)

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz kolego chyba to już taka przypadłość, żeby każdemu tylko próbować jakąś szpilkę wbić :D

A nóż widelec rzeczywiście to plastikowy kołpak, tak jakoby to miało jakiekolwiek znaczenie. Fele wyglądają dobrze, design auta każdy ma swój gust ;);)

No a opony rzeczywiście ktoś chyba próbował ślicki samemu zrobić.

 

To jest na tył napęd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w Hondach jedyny tył był w nsx i s2000, i chociaż bardzo by się chciało, i pasuje jak cholera to kręcą się przednie koła :)

 

Ja tego nie biorę za wbijanie szpilki :) dopóki not zdjalem opon sam byłem pewny że to pseudo chińczyki, a miałem miłą niespodziankę jak okazało się że to całkiem porządne felgi

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobiłem dziś przy swoim aucie ? Sprzedałem je :). Człowiek 2x cieszy się z auta, pierwszy raz jak kupi drugi raz jak sprzeda :)

O tak, święta prawda :) Bardziej chyba nawet się cieszy gdy sprzeda :)

do tej pory przeklinam dzień gdy sprzedałem e30, a było to kilka ładnych lat i 5 czy 6 aut wstecz :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

687943 felgi na oryginały

I Preluda zacznie wyglądać jak niedorozwinięta :D.

 

To auto aż się prosi o fajną japońską felgę, pakowałbym do niej Enkei RPF1 w fajnych szerokościach i obniżenie przynajmniej 50mm.

 

- http://staryjaponiec.blogspot.com/2012/ ... ude-v.html

 

honda-prelude-black-enkei-rpf1-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi już są, te tylko na zimę bo wbrew pozorom od zakupu czyli 1 listopada zrobiłem nią nie wiem kiedy ponad 9,5tys km... Obniżona będzie ale jak już to odłożyć trzeba na porządny gwincior bo same springi mnie nie zadowalaja...

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Wenega, przyjedz w końcu do podleza to się ustawimy :D ja do niego musze wbić na weekend któryś zrobić zaprawki i chociaż jakimś aio przeleciec lakier to będzie można posiedzieć :)

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie bo moje BMW e46 320d na zimnym musze ją 2 razy jundać i po zapaleniu puści sobie dobrego dymka itd. wiecie co może być tym problemem ?

 

Niewiem czy to problem wtryskiwaczy, świec czy co jeszcze może być ? dziś próbowałęm ją odpalić po ponad tygodniowym postoju i nie dała rady wogóle zapalić :thumbdown::?

Myślę nad tym żeby kupić K2 Diesel do przeczyszczenia wtryskiwaczy i na 25l wlać 30ml i sprawdzić.

Chyba że coś innego tylko co to moze być problem jak na wtryskiwacze czy świece ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.