Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu weekend w garażu :D

Pakiet wiosna pełną gębą :)

Wymyte i zabezpieczone letnie Sonax Polymer Net Shield

Lakier: odświeżenie lakieru Polytop Rapid One Step Plus + Poorboy's Natty's Blue

Szyby: Autoglym Cleaner Glass Polish i Rain-X

JsvVlaE.jpg

J5A9WYY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś szukałem dla taty takiej 406 bo bardzo mi się podobają nawet teraz. Sąsiad ma przed faceliftingiem, auto od nowości pod chmurką a korozji brak gdziekolwiek. Żadnej poważnej awarii tylko bieżące wymiany. Czekam, aż zdecyduje się kiedyś sprzedać i go łykam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę umyłem auto pierwszy raz od jakichś 6-7 tygodnii i ogarnąłem środek od chyba wigilii

 

Samo mycie ogarnąłem mega szybko w 47 sekund ;)

 

Przygotowałem też koła do drugiego auta - zabawki

 

Uj2yBws.jpg

LZ8K29u.jpg

JgUuqNy.jpg

DnV05kd.jpg

fvZgnVk.jpg

iBopi3h.jpg

orAYiTo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321 Około 1300 kg ( jeszcze kilka rzeczy wyleci to podam ostateczną wagę )

 

booohal Starałem się dużo czytać , pytać . Auto kupiłem na koniec poprzedniego sezonu i praktycznie od samego początku wylądowało w warsztatach . W pierwszej fazie doprowadzone do zdrowej serii a następnie modyfikowane. Dużo pomysłów podpowiedzi padło na forum TT ( za co jeszcze raz dziękuję ) .

Teraz zostało tylko albo aż dorównać moimi umiejętnościami do sumiennie przygotowanego auta .

Obiecuję będę dużo trenował ale długa droga mnie czeka zanim zacznę w 90-100% wykorzystywać potencjał auta .

Auto kupione z premedytacją jako typowa zabawką do jazdy po torze , szczerze mówiąc głupio się czuję jadąc po ulicy :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

625581 Analiza kiszki odbytowej ptaka dokonana na podstawie obserwacji z ziemi, dobitnie świadczyła o tym, że nie było miejsca na pomyłkę

 

ad.am widzę swojego typu człek :good: Dziękuję, tego typu posty radują moja krzywą, niepatriotyczną, skondominizowaną mordę :D

 

Ze swojej strony dodałbym tylko, że rozmiar tego gónwa sugeruje okrutne zamiary :lol:

 

Mnie co prawda nic nie obesrało, ale przyjemnie jest się pobawić w ciepełku

 

WP_20160225_009_zpswxholqkm.jpg

 

WP_20160225_011_zpsdshawdez.jpg

 

WP_20160225_014_zpsbccwicps.jpg

 

WP_20160225_018_zpscz808czw.jpg

 

:)

 

@HubertRinkon bardzo ładne auto i wygląda na zrobione solidnie i z głową. Swietnie jedzie :D

@Pajko ile razy to jest przyspieszone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.