Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie prosiłem o testery ;) tylko pytałem się czy mają coś takiego żeby potestować jak byliby chętni - no nie odpisali, to nie byli zainteresowani..

 

A co do tej współpracy to brat i jego dwóch kolegów otwierają warsztat za niedługo i szukają jakiejś firmy do współpracy takiej właśnie, no bo mają kilka takich produktów których na pewno będzie używać, więc po co zamawiać gdzieś od innych partnerów jak można się dogadać itd. :zly:

 

No, ale pewnie napiszę e-maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra poprosiła mnie o wysłanie listu do Anglii. W środku były drobne przedmioty, więc owinąłem to folią bąbelkową, obłożyłem kartonem i owinąłem folią (stretchem). Wyszło takie pudełeczko cca 30x20x5 cm, na poczcie wyszło, że waży 708g. Siostra twierdziła, że będzie ważyć 100 (nie ważyła tego, ot, tak, "na oko", ale z niej taki ekonom) i dała mi 12 zł. Odstałem swoje w kolejce w UP Tarnowskie Góry 1, aż doszło do momentu obsługi mnie przez niezbyt miłą panią. Próbowała zrobić problem z folii (ahhhh, już o tym zapomniałem, jaka to ta poczta kochana), ale okazało się, że jednak można wszystko na nią przykleić. Formalności spełnione, to płacę. Myślałem, że się przewrócę. 34,60 zł. Pamiętam, jak cztery lata temu wysyłałem tablice rejestracyjne na Cypr za 12 zł... Ważyło to wtedy ponad kilogram. Trzeba będzie przerzucić się definitywnie na firmę, która jest firmą stricte, a nie przechowalnią dla partyjnych prominentów. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]KapselK[/ref], Biedny... Jakiś czas temu bardzo zagłębiłem się w tematykę wspinaczek, nadal czuję ogromny szacunek do Mount Everest, jak widać potrafi zaskoczyć każdego, nawet najbardziej doświadczonych. Na zawsze moim marzeniem pozostanie chociaż zobaczyć z daleka tą górę.

 

Dodane po 2 minutach 40 sekundach:

Swoją drogą, mnie ostatnio najbardziej wkurzyło to oto :

IMG_3608.jpg

 

Człowiek sobie chce zjeść kebsa, ale nie, bo jakiś kierownik postanowił kulturalnie zająć ostatnie wolne miejsca.

PS. Tablice zobowiązują :mrgreen::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaparkował detailingowo :) Mnie najbardziej wkurzają sedesy-piździelce, parkujące na miejscu dla samochodu, można się gdzieś z boku ustawić, sam zawsze parkowałem motocykl żeby nie zajmować całego miejsca a taki kierownik "przecinaka" o pojemności kieliszka musi mieć blisko do sklepu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bezowocny wypad na ryby. To co ta pogoda wyprawia zawsze, gdy wybiorę się na wypad to jakieś nieporozumienie :/

Byłem przedwczoraj także lipa, tylko parę małych płotek. Na co się wybrałeś?

 

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

708461 Byłem przedwczoraj także lipa, tylko parę małych płotek. Na co się wybrałeś?

Sulejów. Method, później tradycyjne koszyki i nic. Ja byłem od 4:00 do 11:00. Kumple zostali do 13:00 i podobno 3 płotki wyciągnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

708461 Byłem przedwczoraj także lipa, tylko parę małych płotek. Na co się wybrałeś?

Sulejów. Method, później tradycyjne koszyki i nic. Ja byłem od 4:00 do 11:00. Kumple zostali do 13:00 i podobno 3 płotki wyciągnęli.

Ja tak samo, byłem na jeziorku sowica od 13 do 18 . Z tym ze jeszcze na bacika trochę machalem ale i lipa,chyba jeszcze za szybko na rybki, braciak był dzisiaj i zlowil parę krapi, wszystko poniżej 10 cm.

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dalej chciałem działać przy aucie a tu znowu leje jak cholera. :zly: Wkurza mnie już ta pogoda w tym roku, ciągle deszcz a już najczęściej jak człowiek ma wolne. :(

 

popieram - wieczorem płuczę z brudu autko, nakladam QD a rano leje i wiem, że znów jak wyjadę to auto bedzie upierdzielone :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.