Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Kto to robił i skąd częśći? Slowem, czy ręczysz za jedno i drugie??

Części raz z polecanego przez wielu forumowego sklepu, drugim razem IC. Robione u mechaniurów również teoretycznie polecanych, ale ręczyć przecież za jednego jak i drugiego nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo mechaników to wczoraj ogarnął mnie wkurw maksymalny. Odebrałem wiczorem auto z warsztatu i zajechałem na bezdotyk opłukac z soli, potem wjazd na garaż i pod ledem oglądałem lakier - cała moja robota z 3 etapową korektą poszłą się je..ać bo paproki porysowali mi calutkie auto od dachu po progi. Zajechałem tam dzisiaj narobić dymu ale się oczywiście nie poczuwają do winy twierdząc że zabezpieczyli przód auta matą.

Rysy nie są głebokie ale widać mase swirli podłużnych tak jakby zrzucali śnieg z auta czymś mi nieznanym ale bałagan na lakierze mam przeokrutny :wallbash: Jak teraz udowodnić im cokolwiek skoro nie mają monitoringu i dodatkowo kłamią w żywe oczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

689165 Części raz z polecanego przez wielu forumowego sklepu, drugim razem IC. Robione u mechaniurów również teoretycznie polecanych, ale ręczyć przecież za jednego jak i drugiego nie mogę...

 

Acha. No nic mi nie mów, dopiero co sam zamówiłem komplet rozrządu z IC, przepłaciłem za Conti, miejmy nadzieję, że warto.

 

Ale wykonywał będę sam, ze starannością nie mam problemów a nie zaufałbym z tą wymianą nikomu :D

Co się z tym światem porobiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uniqa :zly::zly::zly::zly::zly:

odmówili wypłaty za pobyt żony w szpitalu..

zagrożona ciąża itp jakieś niewydolności a oni odpisali coś w stylu "ciąża to nie choroba a stan fizjologiczny ".

wtf :zly::zly::zly::zly:

napisałem reklamację ale chyba jakiegos prawnika trzeba będzie zaciągnąć.. niby 1200 ale nie odpuszczę gnojkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uniqa :zly::zly::zly::zly::zly:

odmówili wypłaty za pobyt żony w szpitalu..

zagrożona ciąża itp jakieś niewydolności a oni odpisali coś w stylu "ciąża to nie choroba a stan fizjologiczny ".

wtf :zly::zly::zly::zly:

napisałem reklamację ale chyba jakiegos prawnika trzeba będzie zaciągnąć.. niby 1200 ale nie odpuszczę gnojkom.

 

Tak to jest z ubezpieczycielami.

Np. mamy w robocie pakiet ubezpieczeń na życie w Warcie. Jest tam też wypłata 1000 zł po narodzinach dziecka.

Mi odmówili, bo w momencie gdy mały przychodził na świat byłem ubezpieczony poniżej 12 miesięcy.

 

Teść też płacił dobre kilkanaście lat na siebie i teściową (nie pamiętam w jakiej firmie).Jak zmarła po 8 letniej walce z rakiem to też odmówili wypłaty bo stwierdzili, że rak to choroba przewlekła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

689233 Paski Conti nie są szczególnie dobre. Widać to szczególnie tam, gdzie system rozrządu ma zbyt małe, cienkie itp. paski.

Ale na SKF to jeszcze złego słowa nie słyszałem...

 

A właśnie u mnie mechanicy odradzają SKF- polecają głównie INA lub Conti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.