Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Drugi dzien minął i moja paczka znowu nie została umieszczona w paczkomacie bo nie było miejsca.... Czy ktoś wie, jaki maja termin na jej wsadzenie? Przecież nie bede czekał 4-5 as coś sie zwolni. Oczywiście nikt z sortowni w Szczecinie nie odbiera żebym mógł prosto od kierowcy wziąć.... Dodam tylko ze wczoraj przyszła do mnie paczka która kurier od poniedziałku miał w samochodzie, czyli tez 3 dni zwiedzała Szczecin w samochodzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

645471 Ceros przestał działać :/

Ja trochę biedniej: klucz dynamometryczny Yato się popsuł. Oddałem na gwarancję - nieuznana. Powód? ''nie był smarowany'' A użyłem go może ze 4 razy i za każdym razem smarowałem dołączonym olejkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałam dziś sprężyny i amortyzatory i po poskladaniu lewa sprężyna coś mocna napiernicza, w poniedziałek rozbiórka i ponowne składanie :zly::wallbash:

często gęsto przy takich wymianach uszkadza się łącznik stabilizatora, sam ostatnio miałem taką sytuację w aucie mojego Taty - Ford Mondeo MK3, a kumpel w Toyocie Auris w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałam dziś sprężyny i amortyzatory i po poskladaniu lewa sprężyna coś mocna napiernicza, w poniedziałek rozbiórka i ponowne składanie :zly::wallbash:

często gęsto przy takich wymianach uszkadza się łącznik stabilizatora, sam ostatnio miałem taką sytuację w aucie mojego Taty - Ford Mondeo MK3, a kumpel w Toyocie Auris w zeszłym roku.

 

potwierdzam, To samo u mnie w Micrze k12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, " dobra zmiana " i podatek bankowy obejmujący ubezpieczalnie przynajmniej jakoś tak to wyczytałem w necie :/

 

To nie "dobra zmiana" i podatek bankowy spowodował bezpośrednio taki wzrost składek a dyrektywa Solvency II, która była procedowana już od 2009r. i weszła w życie w styczniu 2016 r. we wszystkich krajach członkowskich UE. Solvency II wprowadza nowe, ujednolicone dla wszystkich krajów UE wymogi kapitałowe i standardy zarządzania ryzykiem. U nas rynek jest dosyć mocno trzymany za mordę przez KNF ale Solvency II dokręciło śrubę i wymagania względem ubezpieczycieli co widzimy przy wyliczeniach składek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnijcie.. lepiej 5 min później niż o całe życie za wcześnie.

''Śpieszyłam się, myślałam, że zdążę'' - nie, nie zdążyła i dodatkowo wysłała przechodnia przed oblicze Boże...

Polski standard, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, niestety tym razem się nie udało..

Facet miał całe życie przed sobą, miał obrączkę, miał 26lat, ale pośpiech drugiej osoby nie pozwoli na szczęśliwą przyszłość tejże rodziny..

Na liczniku prawie 70 w terenie zabudowanym, brak śladów hamowania - bez szans dla przechodnia. Samochód do kasacji.

I to wszystko na mych oczach, bo zatrzymałem się, aby przepuścić przechodniów na pasach.

Brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.