Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gesiu_15 1:1 zrobiłem

 

to co sie dziwisz ? :song:

 

Ja plastiki czyszczę 1:10 a przy mniejszych zabrudzeniach 1:20 . Przy 1:1 to mogę komorę silnika czyścić a nie podsufitkę .

 

Dla ciebie wyjaśnienie :

 

Shiny Garage Lime APC to skuteczny, wielozadaniowy koncentrat do czyszczenia. Stworzony z myślą o czyszczeniu wnętrza, jednak może być również stosowany do usuwania średnich zabrudzeń z elementów zewnętrznych w tym czyszczenia elementów w komorze silnika.

 

pranie tapicerki 1:10-20,

 

średnie zabrudzenia 1:5-10.

 

cięższe zabrudzenia w tym komora silnika 1:2-5.

 

Pojemność 1L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy nie kupić drugiego kompletu antywłamaniowych śrub do kół na wakacje w PL... :/
chyba po komplecie na koło bo co daje tylko 1 śruba na koło? to że będzie niewyważone

 

Dzisiaj zaczynają remont kamienicy obok mnie a to znaczy syf i kurz wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha.. .taki zbieg okoliczności przyrody. Przydługa opowieść.

W sobotę pojechałem samochodem do sklepu, dosyć daleko poza miejsce zamieszkania.

Wyszedłem, zrobiłem zakupy, wsiadam i nie mogę przekręcić kluczyka w stacyjce.

Konsternacja. Woziłem Sonax do zamków, spsikałem ale nic to nie dało. Rozkręciłem całą konsolę kierownicy, popatrzyłem, podotykałem i nic.

Zadzwoniłem do zaprzyjaźnionego mechanika, całe szczęście miał czas i chęć podjechać na wyznaczone z GPSa koordynaty.

Przyjechał, poszarpał, popstrykał poszedł kluczyk, samochód odpalony (a sam się z tym szarpałem około 40 minut).

Uprzedził żebym kluczyka w pozycję 0 nie przekręcał, bo będzie to samo. No cóż. Załatwiłem co trzeba i zostawiłem mu samochód na wymontowanie bębenka i przeczyszczenie całości.

W poniedziałek czymś do roboty trzeba dojechać (około 30km). Pożyczyłem samochód. Dojechałem spokojnie. Wracam.

Myślę sobie co będę taki ukurzony samochód oddawał, podjadę na bezdotyk i umyję z grubsza.

Na myjni 5 stanowisk. 1 wolne, 2, 3, 4 zajęte, 5 bez dachu na palącym słońcu też wolne.

Wjeżdżam na 1. Gaszę samochód, grzebę za klapiakami w portfelu. Wychodzę - stop. Na panelu wielgachna kartka z napisem AWARIA.

No cóż, wsiadam i w te pędy manewruję na 5 nasłonecznione stanowisko, bo widzę że z głównej samochody zjeżdżają to zaraz mi ktoś zajmie.

Wjeżdżam, wysiadam. Moneta do automatu płukanie wstępne. Obchodzę samochód - co jest????

Kapeć w tylnym lewym kole. Kurde... zapas jest? Lewarek jest?? Klucz jest??? Samochód na LPG, butla w miejscu na zapas to miałem trochę obawy.

Całe szczęście cały komplet był. No to do wymiany. Kuźwa... trytytka na kołpakach. Ale spoko, scyzoryk mam w torbie.

Przeciąłem trytytkę razem z ręką. Krew się leje (ostrzem trafiłem między wskazujący a kciuk lewej ręki). Apteczki nie ma.

Chusteczki higieniczne mam. Mam też nitrylową niebieską rękawiczkę (wożę sobie w torbie, a co - może kiedyś się przyda - i jak widać się w końcu przydała).

Chusteczka na ranę, rękawiczka na rękę i sprawa załatwiona.

Wymiana poszła już gładko. Kolejkowicze tylko nieco dziwnie patrzyli, że na stanowisku myjni koło wymieniam.

Umyłem, osuszyłem - nawet mikrofibra w bagażniku była.

Dziwnie na mnie też patrzyli kierowcy przez szybę na światłach, że w jednej niebieskiej rękawiczce nitrylowej jadę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę opłukałem auto na bezdotyku bo było tylko przykurzone. Wczoraj oczywiście cały dzień nie padało, ale jak wyjechałem z garażu w robocie to chmura z deszczem musiała unosić się dokładnie na mojej trasie do domu. 9 km i samochód wygląda jak stół Durczoka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaAAAAAleż mnie to wkurzyło...!!!

Masakra a chciałem w tym roku tylko delikatnie finishem przejechać auto swoje :)

A tymczasem wracam i petrokupska wysokie na 2cm, i po usunięciu ich z maski za pomocą APC,IPY i Myjki zostały mega wielkie wżery

ce44a467436e9aedmed.jpg

 

118888f29a049cf2med.jpg

 

i pod słońce jak te wżery widać, masakra wydaje się pod kątem patrząc jakby świeże SHITY były na masce a to tylko wżery wielkie i grube

59c53aa52e0ae3dbmed.jpg

 

FUCK FUCK FUCK :zly::zly::zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie powiem wam, że aż mnie zatkało, nie wiedziałem, że aż taką grubą kupe mogą gołębie zrzucić.

 

tazman, nie wiem wróciłem z pracy o 16.30 i było na aucie jak nigdy(a zaparkowane jak codziennie i nigdy takich jaj nie było, czasem jedna na pare dni ale malutka gdzie zawsze bez śladu zostawało)

 

powalla, miesiąc temu położone Vitreo, a 8-9 dni temu QD1 po umyciu na 2 wiadra, ale wosk ogólnie trzyma ładnie bo jak byłem na myjni to krople eleganckie i odpychanie wody na 4+.Kwestia tego, że taka wysoka i duża kupa poleżała chwile i zaschła na maxa.

 

mbieniek, hehehe no raczej ;) ja myślę, że nawet M101 ani heavy cut tego nie usunie tylko papier najpierw pójdzie w ruch, chociaż może ten wosk coś pomógł i się miło zaskoczę przy użyciu po prostu pasty mocno ściernej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za ptaki, że srają taką bombą biologiczną? :D Ja wczoraj wymywałem miesięczne gówna i ślady po trzymiesięcznych gównach z auta znajomego i prawie nic na nim nie zostało, a to, co jest, na pewno zeszłoby np. glinką. Normalnie jestem w szoku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś wkurzył nawał pracy, nie płacą mi chyba wystarczająco dużo aby tak zapier....

Przeważnie jest tak, że to tylko pracownik ma taką refleksję. Pracodawca z reguły uważa, że płaci o wiele za dużo. Najlepiej, jakby pracownik społecznie się udzielał od 6:00 do 22:00. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

645150 Czym te auto miałeś zabezpieczone, choć w sumie jak widać "zabezpieczenie" to niewłaściwie użyte słowo.

 

Pięknie cały dzień dziś deszcz pada, więc mogłem pokazać, że zabezpieczenie jest :

 

d12e6c6099f3dec0med.jpg

 

jak widać wosk żyje jeszcze, krople nie perfekcyjne ale jak na jeden miesiąc jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.