Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Uważasz, że 60 w zabudowanym to mało (no chyba, że chodzi Ci o teren niezabudowany to nie czytaj reszty posta ;) )? Jak Ci się spieszy to wyprzedzaj, kto Ci broni? U mnie dzisiaj np. Była taka mgła, że ledwo było widać drogę przed samochodem, a po południu było już pięknie i wszędzie biegały dzieciaki, czy to z rodzicami czy bez. Masz rację, zapieprzajmy 90 :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam dzisiaj nie narzekam i to pomimo paru niedzielnych kierowców trzymających się kurczowo lewego, bo jednak ilość aut na drodze pozwala całkiem sprawnie poruszać się po mieście. Bardziej irytował mnie piątek gdy każdy wybierał się na zakupy i jazda była wręcz proszeniem się o problemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyły mnie wycieraczki marki bosch aerotwin 2miesięczne po nałożeniu na szybe NW soft99 glaco , zaczęły skakać i "zgrzytać" więc kombinowałem , myłem itp(od początku były problemy z tymi wycieraczkami ale po nw to już dramat) . Nie wytrzymałem i poszedłem do najbliższego sklepu motoryzacyjnego i kupiłem wycieraczki jakieś budżetowe marki Flash i zero problemu.

Nigdy więcej wycieraczek Boscha .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale obie skakały wiec to raczej problem z wycieraczkami typowo . Ponieważ nie sądzę żeby w obu kąt ramienia był zly. Wiec dlaczego stare wycieraczki zużyte co miałem w garażu nie skaczą , bosch podskakuje a nowe marki flash ideolo . Od kupna mi one cos nie pasowały może trafiłem na felerne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że mi się bryka zapaliła!! Odpalam a tu strzał i biały dym z pod maski,pierwsza myśl ze rozrzad się zerwal. Podniosłem maskę ale nie zlokalizowalem z kat wziął się dym. Był biały i bez zapachowy,wszystkie bezpieczniki całe na komp błędów brak,auto normalnie odpala,wszystko jest jak wcześniej. Kocham takie usterki które ciężko jest zlokalizować :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że mi się bryka zapaliła!! Odpalam a tu strzał i biały dym z pod maski,pierwsza myśl ze rozrzad się zerwal. Podniosłem maskę ale nie zlokalizowalem z kat wziął się dym. Był biały i bez zapachowy,wszystkie bezpieczniki całe na komp błędów brak,auto normalnie odpala,wszystko jest jak wcześniej. Kocham takie usterki które ciężko jest zlokalizować :wallbash:

 

Zamach :-]

nieudany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale obie skakały wiec to raczej problem z wycieraczkami typowo . Ponieważ nie sądzę żeby w obu kąt ramienia był zly. Wiec dlaczego stare wycieraczki zużyte co miałem w garażu nie skaczą , bosch podskakuje a nowe marki flash ideolo . Od kupna mi one cos nie pasowały może trafiłem na felerne

 

Miałem to samo z boschem.

Nie zmieniam tylko Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawka i przepoleruj ile się da... Nie ma sensu w tym momencie malować raczej dopóki jest to auto na codzień... Sam 2 lata temu zrobiłem accorda na ideał a teraz już drzwi obite, na dachu ptak lądował i mam jedną wielką ryse przez cały dach a tylny zderzak i jedne tylne drzwi otwarte przez jakiegoś durnia który nie ma odwagi wziąć odpowiedzialności za błędy...

 

Ktorymś razem już siedziałem w samochodzie pod centrum i czekałem na dziewczyne...obok do samochodu wsiada "państwo" i pani od mojej strony tak otwiera drzwi że aż prawie zabujalo moim samochodem... Oczywiście jak tylko coś powiedziałem to ona nic nie zauważyła, to już pewnie było i odjechali tak szybko jak tylko się dało... Nic nie zrobisz niestety, takie mamy społeczeństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

escimo, zawsze tak jest z nowym autem, zaraz po zakupie czymś obrywa.

Ja dostałem bezsensownie w błotnik kamieniem, a później już nigdy nie oberwał ten błotnik. Po prostu zawsze musi się coś stać, żeby człowiek to widział i go denerwowało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim autku pęka już 4 reflektor.

Trzy poprzednie wymienili mi na gwarancji, teraz widzę, że kolejny pękł.

Na masce są jakieś naprężenia i reflektory pękają od środka.

Do sierpnia mam ubezpieczenie od kosztów naprawy, zobaczymy, jak do tego podejdzie ubezpieczyciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła do mnie kobieta, powiedzieli jej w pracy, że ktoś rozbił jej na parkingu lusterko w samochodzie. :zly:

Całe szczęście że prawe, przyczepy nie ciągnie, wewnętrzne ma sprawne więc można bezproblemowo wracać na kołach.

Ale i tak muszę podjechać po jej samochód, bo boi się jechać bez lusterka... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy poprzednie wymienili mi na gwarancji, teraz widzę, że kolejny pękł.

Na masce są jakieś naprężenia i reflektory pękają od środka.

Do sierpnia mam ubezpieczenie od kosztów naprawy, zobaczymy, jak do tego podejdzie ubezpieczyciel.

To trochę kiepsko. XXI wiek i nie potrafią w fabryce samochodu porządnie zaprojektować. I niech mi ktoś powie, że obecnie produkowane samochody to nie są jednorazówki. Tak jak ktoś dobrze napisał na jakimś forum odnośnie tego, że np silniki teraz potrafią być kulawe:

kiedyś jak z wyliczeń wyszło, że ścianka jakiegoś elementu silnika ma mieć 10mm to robili 12mm, teraz jak wychodzi 10mm to robią 8mm, żeby wagę zbić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.