Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona skłoniła mnie dziś do pewnych przemyśleń...jako to jest, że jako facet muszę znać sposób działania wszyskich programów w pralce, muszę wiedzieć na jaką temperaturę trzeba ustawić piekarnik, wiedzieć jak sensownie ułożyć naczynia w zmywarce i na koniec znać znaczenie gwiazdek na wyświetlaczu w lodówce, a gdy ona jedzie na nockę i mówie jej " weź z sobą prostownik, bo ma ostro przymrozić", to słyszę odpowiedź, że ona nie jest facetem i jak nie odpali, to ja mam się zwolnić z pracy i przyjechać z prostownikiem. Niby taka rola faceta, ale wkurza takie podejście, gdy dobrzę jej radzę, a ona ma to gdzieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impex takiej opcji nie przewidywałem, ale jak jutro rano nie odpali, to trzeba będzie pomyśleć ;)

Pamiętaj, że - jak mawiał chyba Poniedzielski, "kobiety nie zmienisz; możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rozumieniu każdego żonatego też :D

wiesz, mowa srebrem, milczenie złotem

 

Wszyscy w moim biurze i podległych jednostkach obudzili się po 6 stycznia, wyrzygali stokilkadziesiąt pism i myślą, że da się to ogarnąć/zaopiniować w tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawi się dziecko to dopiero się przekonacie co robicie źle :-] Ja zacząłem myśleć o dobrowolnych nadgodzinach w pracy :D

 

A ja urywam się do domu gdy tylko mogę i nie mogę, mimo że nie zawsze dogaduję się z żoną - ale serio, warto rozmawiać na spokojnie, bo uśmiech szczęśliwego dzieciaka topi każdy lód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawi się dziecko to dopiero się przekonacie co robicie źle :-] Ja zacząłem myśleć o dobrowolnych nadgodzinach w pracy :D

 

A ja urywam się do domu gdy tylko mogę i nie mogę, mimo że nie zawsze dogaduję się z żoną - ale serio, warto rozmawiać na spokojnie, bo uśmiech szczęśliwego dzieciaka topi każdy lód :D

Ano, sama prawda :-) Usmiech dzieciaka jest taki, że człowiekowi nogi od razu miękną i sam zaczyna się śmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawi się dziecko to dopiero się przekonacie co robicie źle :-] Ja zacząłem myśleć o dobrowolnych nadgodzinach w pracy :D

 

Jak matka siedzi z dzieckiem praktycznie cały dzień to naprawdę może mieć dosyć. Ja siedziałem miesiąc, dzień w dzień to współczuję matkom które nieraz spędzają z dzieckiem praktycznie 24h przez cały macierzyński.

Żeby nie było to miło wspominam ten czas bo to zupełnie coś innego niż widzenie dziecka przez 3 godziny albo i mniej po przyjściu z roboty zazwyczaj kiedy robi się już śpiące i marudne. Łapie się z dzieckiem zupełnie inny kontakt i dostrzega to czego się wcześniej nie widziało. Pamiętam jednak że każdy powód na wyrwanie się z domu był dobry :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No debil no. Zdążyłem ruszyć spod świateł, po mojej prawie były auta.

Oczywiście po wjechaniu na ekspresówke Pan bardzo zamulał, a gdy zacząłem go wyprzedzać to zwolnił żebym sie jak najszybciej oddalił :dontknow:

https://www.youtube.com/watch?v=ejLXb-RWnpY&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby robić zakupy w sklepie "Hadron" z elektroniką do samochodu- to odradzam...

O ile podczas zakupu wszystko odbywało się wręcz w "sweetaśnej" atmosferze, tak teraz bujam się już od 29 Grudnia z serwisem i jedyne co potrafią odpowiedzieć to "sprzęt powinien być w przyszłym tygodniu"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.