Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

To półtorej też mi utknęło :D

 

Wracając do mojej sprawy z olx dostałem odpowiedż a w niej m.in:

 

"...W pierwszej kolejności zablokowaliśmy wskazane konto i jednocześnie usunęliśmy aktywne ogłoszenia. Bezpieczeństwo Użytkowników jest dla nas priorytetem, dlatego zawsze reagujemy w takich sytuacjach tak szybko jak to możliwe. ..." :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na hamowni i trochę zawiodłem się wynikiem 199,3Km/401,8NM liczyłem że będzie 2xx :( Do tego okazało się że muszę sprawdzić Pierburg i wężyki od podciśnienia bo turbo wstaje o jakieś 400-500obr później niż powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzis ale jak fart to fart.

Kupiłem nowe auto do firmy. Cycus glancus, mleczko, itp itd.

Wysłałem człowieka po odbiór na drugi koniec Polski

Przejechał ponad 500km drogi powrotnej.

100m od bramy firmy...

Juz na firmowym parkingu...

Z podporządkowanej wyjechał sympatyczny gosc...

 

Parking na 1k aut wypełniony w połowie.

Poruszaly sie tylko dwa.

I jeszcze się &*%€# spotkaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy Lee robiłem 12 godzinną płukankę w occie. Niestety nic to nie dało. Sitko powinno mieć wymiary 10x14mm. Moje ma 7x14mm. Tak mocno się zbiło przez dwa lata używania. Teraz będę pamiętał, żeby po każdym pianowaniu przepłukać samą wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, ale w minioną sobotę. W wyniku zaniedbań z mojej strony zapchało się sitko w pianownicy PA. Zamówiłem już nowe, ale w sobotę auta nie umyłem tak jak chciałem :wallbash:

 

Ale ja Ci dziękuję, bo często w pośpiechu zapominam o płukaniu PA wodą. Będę teraz tego pilnował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, ale w minioną sobotę. W wyniku zaniedbań z mojej strony zapchało się sitko w pianownicy PA. Zamówiłem już nowe, ale w sobotę auta nie umyłem tak jak chciałem :wallbash:

 

Ale ja Ci dziękuję, bo często w pośpiechu zapominam o płukaniu PA wodą. Będę teraz tego pilnował :)

 

Mam tak samo z tym zapominaniem, ostatnio w tą sobotę :? .

 

Pytanie jeszcze o myjkę i pianownicę. W okresie zimowym mogą stać w nieogrzewanym garażu czy lepiej je stamtąd zabrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z pa troche cieknie przez dysze regulujaca to czego to jest objaw?

 

Na youtube są filmiki instruktażowe jak wynieniać dyszę i sitko. Zobacz i będziesz wiedział skąd Ci cienkie. Są dwie opcje. Albo puszcza na oringu, albo klej na gwincie.

 

Pytanie jeszcze o myjkę i pianownicę. W okresie zimowym mogą stać w nieogrzewanym garażu czy lepiej je stamtąd zabrać ?

 

Jeśli temperatury nie spadają poniżej zera możesz trzymać w garażu, ale jak będą mrozy, lepiej wziąć do domu. Ja zawsze tak robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie nigdy nie płuczę pianownicy... Ostatnio ją całkowicie rozebrałem na najmniejsze części i sitko jak nowe, a u mnie woda jest bardzo twarda. Żeby nie było, że mało używam to musiałem zmieniać ten motylek co się wsadza do lancy, bo tak się obrobił, że ciekła strasznie tamtędy woda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę jak jest :D A używam najczęściej magifoam, a ona jak zaschnie lubi robić taki osad. Czasami zdarza się, że jak mi się już skończy preparat w zbiorniczku to przeleję kilkanascie sekund wodę, ale to jest naprawdę sporadycznie. Ostatnio mi właśnie po 3 latach zaczeła cieknąć i myślałem, że może coś w środku jest przybrudzone, ale nie, wszystko jak nowe :) Tylko ten motylek plastikowy wymieniłem bo się wytarł od zakładania pianownicy na lancę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam bardzo twardą wodę, a jeszcze nigdy nie wymieniałem sitka, tylko ze dwa razy u siebie i ze dwa razy u kolegi czyściłem, a raczej rozkręciłem całą PA i włożyłem do ciepłej wody z odkamieniaczem. Na początku bałem się ze odkaieniacz będzie reagował z mosiądzem z pianownicy ale nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.