Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się o tyle udało, że skończyłem auto po 17 a zaczęło padać jak już siedziało w garażu, ale i tak sam fakt, że znowu umyłem i znowu pada. Life is brutal. :D W przyszłym tygodniu deszcze, także za długo czyste nie polata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam takie problemy :lol: W tym tygodniu dwa porządne bezdotyki z własną pianą i dziś w nocy po deszczu (którego miało nie być) samochód czysty, ale wystarczyło zostawić go na godzinę pod domem żeby srak naptakał mi na dach. Trzeci bezdotyk zaliczony w tym tygodniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nigdy nie zapomne jak z miesiąc temu umyłem rano auto, pojechałem z dziewczyną na obiad, postawiłem auto pod drzewami. Ogólnie spodziewałem się jakiejś kupy jak wrócimy, bo zawsze robią ale miejsc nie było innych. Ja wracam po 2 godzinach i ocozpląsu dostałem :D No gówno na gównie gdzie nei spojrzałem :D Jakby stado całe siedziało na drzewie, tak mi wstyd było jechać tym autem wtedy ze szok, prosto na płukanie waliłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo w zeszłym roku, auto umyte i pojechałem na 20 min. cos podrzucić babci. Akurat bylo jedno wolne miejsce pod drzewem... Wychodzę z klatki a całe auto zbombardowane - lakier, szyby - niczego nie oszczedziły. Aż się wstydziłem jadąc odcinek do myjni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z klatki a całe auto zbombardowane - lakier, szyby - niczego nie oszczedziły.

Miałem tak samo na wakacjach. A żeby tego było mało tak zaschlo ze na myjni zrobiło dziurę na masce w bezbarwnym lakierze i 3 wrzery :zly: jaki byłem wściekły masakra!!! Musiałem przez osiedlowego ptoka maskę malować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszechbecna promocja muslimstwa. W na dobre i na złe pacjentka polka, żona muslima z tunezji z prawami mniejszymi od psa. Stwierdza do lekarki że ona całe życie szukala czegoś takiego-takiej wiary, że lekarka wyciąga błędne wnioski. Serial o turkach, serial o ukraińcach, wstawki o muslimach - jacy to sa super nowocześni i tolerancyjni. I za miesiąc się okaże że przyjmujemy 20 tys sztuk tej hołoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wąskiej uliczce kobieta tak jechała z naprzeciwka, że musiałem odbijać na krawężnik, żeby nie skasowała mi boku... W efekcie - felga zjechana na rancie i ramieniu...

 

Mam to każdego ranka, kiedy odwożę rano dziecko do szkoły. Wąska droga dojazdowa, i niemal normą jest, ( spostrzeżenie wynikające z codziennej praktyki nie szowinizmu), że jak jedzie baba to musi być pierwsza, mimo, że nie ma miejsca na wjazd w uliczkę. Skutek taki, że całe skrzyżowanie zablokowane na amen. Niestety niektóre niewiasty "uprzejmość wobec płci pięknej" przedkładają nad prawo o ruchu drogowym drogowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę przyznać rację, nawet w sytuacji gdy byłem na urlopie jak żona była chora i chodziłem na spacery z dzieckiem... Na przejściach dla pieszych kobieta ANI RAZU się nie zatrzymała żeby mnie przepuścić, zawsze tylko faceci. Jadące kobiety udawały, że mnie nie widzą... To samo jest w wąskich uliczkach, akurat też to przerabiam codziennie bo dojazd do garażu w bloku mam na tak zrobiony, że przez zaparkowane po obu stronach samochody trzeba się mijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wąskiej uliczce kobieta tak jechała z naprzeciwka, że musiałem odbijać na krawężnik, żeby nie skasowała mi boku... W efekcie - felga zjechana na rancie i ramieniu...

Na przyszłość zjedz tyle ile uważasz za bezpieczne do krawędzi i się zatrzymaj zanim do Ciebie dojedzie... Jeśli cię choćby dotknie jest jej wina i w momencie gdy się nie zgodzi wzywasz policję... Każdy policjant orzeknie identycznie gdyż pojazd stojący nie może spowodować kolizji a ty i tak się zachowałes poprawnie w momencie zjechania do krawędzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a jak sądzisz ile procent z tych funduszy jest otrzymywana przez polskie firmy? ... No właśnie... ale to takie nie liberalne... zatrzymywać dla swoich firm kasę, takie nacjonalistyczne, ksenofobiczne.

 

 

Kolego Jacek, nie zrozumiałem pytania, czy możesz to jakoś rozwinąć, bo jestem zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.