Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

funkoval, znów sie dałem wciągnąć niepotrzebnie dyskusje. Więc teraz będzie mój ostatni post w związku z usunięciem postów - jest dużo pie...nia na tematy z tyłka wzięte w tematach, które z nazwy temu nie odpowiadają i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Skoro była dyskusja na kilka stron i brało w niej udział kilku użytkowników to można było wydzielić temat. Ten kto nie chce czytać by dodał do ignorowanych, ten kto chce by czytał, ten kto chce by dyskutował. Trzeba starać się zadowolić różne grupy użytkowników z różnymi pragnieniami. Narzekamy na ogólnokrajową niesprawiedliwość i to, że pewne grupy mają lepiej, a nie wszyscy są równi (nie da się tego zrobić w 100%, ale napewno w większym stopniu niż jest to obecnie) a sami w naszych małych społecznościach doprowadzamy do takich patologii. I żeby było do tematu - właśnie to mnie dzisiaj wkurzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli na aucie jest ori lakier to można spróbować popytać w firmach zajmujących się wyciąganiem wgnieceń.

 

Myślę, że jest to do ogarnięcia, ponieważ ja miałem dużo gorszy błotnik w e92 i kolega który robi to hobbystycznie wyciągnął mi te wgniecenia perfekcyjnie, bez żadnych fal itp a był to kolor czarny. Jedynie małe zarysowanie zostało, ale na to wpływu już nie miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że lepiej by to było zawieźć do kogoś kto by to wyciągnął, bo tragicznie nie jest, a jak ori lakier to do uratowania na 90%. W sumie nikt nic nie ryzykuje, oprócz paru stów , drzwi bym na pewno wyciągał skoro ori, a nie dawać zamienniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrafiła mi się "przygoda" i przytarłem zderzak. Niestety kamień wepchnął do środka halogen przez co uszkodził się spryskiwacz xenonów. O ile po zdjęciu zderzak udało się wyciągnąć a zderzak i tak ma być lakierowany bo jest masa odprysków po tym jak samochód latał jako firmowy w trasach. Po jego zdjęciu zauważyłem niepokojący objaw na rurach dochodzących do chłodnicy. Są na nich ślady oleju, wklejam fotki poniżej. Czy to coś poważnego ?

 

http://i296.photobucket.com/albums/mm18 ... 725001.jpg

 

http://i296.photobucket.com/albums/mm18 ... 182529.jpg

http://i296.photobucket.com/albums/mm18 ... 182544.jpg

 

Dodatkowo pękł jeden z zaczepów tej pompki spryskiwacza na wewnętrznej stronie zderzaka. Ma ktoś pomysł jak to naprawić ?

Sam spryskiwacz kupię nowy bo raczej pewnie nie dostanę samej końcówki która się ułamała ?

 

http://i296.photobucket.com/albums/mm18 ... 191742.jpg

http://i296.photobucket.com/albums/mm18 ... 191722.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crockett84, to zapewne jest intercooler i tam nie powinno być żadnego brudu, ale w praktyce zawsze coś tam się dostanie z odmy itd. Jak nie ma tam sporo oleju, to nie przejmowałbym się i wyczyścił go w środku tylko. Jak jest w środku sporo oleju, to zapewne turbina przepuszcza, to tyle z mojej teoretycznej i praktycznej wiedzy zawodowej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbank i awaria , od 28 h czekam aż wpłynie mi kasa z wpłatomatu , pomijam że już będę miał przez to w plecy pare zł

Nie denerwuj mnie z tym bankiem, niby taki nowoczesny, ale jak trzeba coś zmienić na koncie to muszę dzwonić na infolinię, gdzie głupia "cizia" brechta się cały czas, zamiast zająć się rozwiązaniem mojego problemu. Nie rozumiem dlatego do tej pory nie wprowadzili możliwości wprowadzania zmian przez internet oraz zatwierdzania zmian telekodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbank i awaria , od 28 h czekam aż wpłynie mi kasa z wpłatomatu , pomijam że już będę miał przez to w plecy pare zł

Nie denerwuj mnie z tym bankiem, niby taki nowoczesny, ale jak trzeba coś zmienić na koncie to muszę dzwonić na infolinię, gdzie głupia "cizia" brechta się cały czas, zamiast zająć się rozwiązaniem mojego problemu. Nie rozumiem dlatego do tej pory nie wprowadzili możliwości wprowadzania zmian przez internet oraz zatwierdzania zmian telekodem.

W starym systemie to było. W nowym nawet nie można podejrzeć jaki jest dzienny limit :kox:

Ale fakt faktem, że schodzi na psy. Opłata za karte coraz wyższa, wypłaciłem ostatnio kase w bankomacie eCard i pobrało 5zł prowizji. Patrze w necie, a z eCardem już nie mają umowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlatego do tej pory nie wprowadzili możliwości wprowadzania zmian przez internet oraz zatwierdzania zmian telekodem.

Ale że jak? Ja wszystkie zmiany na koncie w mbanku robię przez przeglądarkę, jeszcze nie zdarzyło się żebym musiał dzwonić na infolinię - jeżeli już, to w drugą stronę są czasem namolni z próbą sprzedaży ubezpieczeń i kart kredytowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypłaciłem ostatnio kase w bankomacie eCard i pobrało 5zł prowizji. Patrze w necie, a z eCardem już nie mają umowy :D

 

Nie informowali o tym? Musieliby zmienić tabelę opłat i prowizji, więc powinieneś był dostać stosowną informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że jak? Ja wszystkie zmiany na koncie w mbanku robię przez przeglądarkę, jeszcze nie zdarzyło się żebym musiał dzwonić na infolinię - jeżeli już, to w drugą stronę są czasem namolni z próbą sprzedaży ubezpieczeń i kart kredytowych.

Nic oprócz zmiany limitów nie wykonasz przez internet. Chcąc włączyć ATM trzeba do nich dzwonić, to samo wyłączając. Jest sporo opcji, które muszę załatwiać z konsultantem, czego wręcz nienawidzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.