Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tomek6, Ustaw sobie na sztywno zasięg sieci T mobile.. U mnie taka konfiguracja rozwiązuje wszelkie problemy. Na nadajnikach playa mam słaby zasięg, a jak dam na auto to już całkiem cyrki i bateria leci w oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zmartwiliście tymi problemami z zasięgiem play'a, bo po ostatniej wizycie w salonie plusa gdzie chciałem przedłużyć umowę ale jak wspomniałem że dla stałych klientów mają troszkę słabą ofertę i że jest ona droższa o 10 zł niż dla tych co przenoszą numer, a dają mniej niż w play'u pan stwierdził, to proszę sobie przejść do play'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku naleze do play i zadnych klopotow nie mam ale mieszkam w aglomeracji Slaskiej i tu raczej z zasiegiem to zadna siec nie miewa klopotow.

 

Teraz nawet , doslownie przed 30 min dostalem oferte na 3 telefony w firmie , czyli za 159zl mam wszystko do wszystkich sieci za friko + net no limit i dodatkowa sim do np.routera . Zeby bylo smieszniej to daja jeszcze 8 miesiecy gratis ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam Play od samego początku powstania "sieci" i zero problemów. W sumie to cała rodzina już ma. Jest ok. Widocznie problemy występują lokalnie lub konfig telefonu. Składać reklamacje i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AreK, w większych i mniejszych miastach nie ma problemy z zasięgiem Play, jest nawet lepiej niż z Plusem. W małych miejscowościach takich jak np. moja, zasięg gubi nie tylko Play, ale i Plus. Na temat Orange czy T-Mobile się nie wypowiem, bo nie miałem okazji korzystać, ale za czasów Ery też nie było za różowo z zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko problem jest inny. mam play i jak ustawie na auto, to przez caly dzień wiecznie przelacza miedzy sieciami play/t-mobile/plus ( robie min 100km dziennie autem ) i wiadomo ze baterie zjada w masakrycznym tempie. wiec ustawiam sztywno t-mobile ( zassie playa to zart siedząc wewnątrz budynku, tak na prawde jest dobry tylko na otwartej powierzchni w centrum miasta, natomiast na plusie strasznie wolno mi internet chodzi ). i niby wszystko ok bo chodze na t-mobile tylko jak to się ma do zasiegu 4 sieci? tak na prawde mam jedna żeby nie ladowac telefonu w polowie dnia. a z orange wogole nie chce mi się polaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slonce dokucza mi ostro.

Ale dzisiaj to juz przesadzilo ;) Zdeformowalo mi przassawke od Tomtoma.

Za Chiny ludowe nie moge jej zassac na szybie.

Odpadla od szyby i dosc dlugo grzala sie na sloncu. Zrobila sie plaska i nie ma styku z szyba, na tyle zeby zadzialal mechanizm. :wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała afera z osobami które zarzywają dopalacze i lecznie ich za nasze pieniądze, wiesz co to jest to po co bierzesz? Taki człowiek sie najara jakiegos gówna i trzeba go do przywracać do życia, a na normalnych ludzi który choruja nie ma pieniędzy żeby ich leczyć :dontknow::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło zamazane ze względu na pewną adnotację w regulaminie.

 

Audi A4 Allroad PROSTO od lakiernika. To znaczy poprosiliśmy znajomego o dwa tygodnie przerwy między położonym lakierem, a korektą ze względów bezpieczeństwa. Widok jaki zastaliśmy delikatnie mówiąc nas przeraził, ale udało się temu sprostać. Auto nie było myte od lakierowania, po prostu lakiernik zmatowił "kratery" powstałe przez obecność silikonu w pomieszczeniu służącym do malowania i chyba zapomniał tego wyprowadzić.

 

Nie wspomnę o tym, że na fakturze za naprawdę bezgotówkową było również ujęte malowanie klapy, która nie była ruszona. O zaciekach, przebarwieniach nie wspomnę. Niestety kolega nie chciał reklamować usługi, a szkoda, bo ludzie powinni w końcu zrozumieć że to nie jest to za co ktoś zapłacił (w tym przypadku ubezpieczalnia).

 

Lakier wyprowadziliśmy na 95% ostatecznie, ale niestety przebarwienia, zlewki i inne rzeczy zostały...

 

DSC0227jp_waarsar.jpg

 

DSC0225jp_waarsqr.jpg

 

DSC0224jp_waarsqn.jpg

 

DSC0222jp_waarsqw.jpg

 

DSC0221jp_waarsqs.jpg

 

Nie wiem jak można tak partaczyć robotę i zajmować się czymś o czym nie ma się bladego pojęcia... I to mnie właśnie wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po porannej lekturze forum wkurzyłem się sam na siebie.

 

Znam się na wielu innych rzeczach ale nie na samochodach i jak pomyślę, o tym, że za chwilę będę potrzebował umyć samochód, a:

 

1. nie wiem nawet jak wymontować fotel kierowcy do czyszczenia,

2. nie mam garażu ani miejsca przed domem (z uwagi na to, że to blok :(),

3. żadnego preparatu do mycia

 

..ogarnia mnie wszechobecny smutek i strach. :wallbash:

Idę na "mocarną" kawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ogromne dzięki za zaproszenia ale "mój" samochód jeszcze nie jest mój :)

Umowę podpisuję zapewne (jeśli nie będzie poślizgu) w przyszłym tygodniu.

Jak tylko będę mobilny nie omieszkam podjechać - miło mi będzie poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.