Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie wkurzają te wszechobecne pyłki, nie dość że szpecą samochód, to jeszcze funkcjonować normalnie nie można. Ledwo się sezon zaczął, a już przestają na mnie działać leki typu Zyrtec, itp... :thumbdown::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem wymienione w zeszłym roku progi w swoim Polo 86c2F. Moim oczom ukazały się punktowe wykwity rdzy. Jak zacząłem drzeć to się okazało, że zakład w którym je wymieniałem wymienił progi na sztukę. Progi wewnętrzne ogarnia rdza, pod czymś co ma konsystencję skorupki od jajka (niby baranek) lotna rdza. Musiałem to obedrzeć do gołej blachy i zapodkładować. Jutro druga strona i dopiero na to porządny baranek. W Zielonej Górze to już chyba nie ma dobrego zakładu blach-lakiernik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie że nie ma dobrego zakładu, tylko te ,,nowe'' zamienniki reperaturek i progów szybciej ogarnia rdza, niż te fabryczne zmęczone zębem czasu. I można cudować z konserwacją, barankami, ale to tak naprawdę na nic. Kolega ma hurtownie z częściami samochodowymi, i byłem ostatnio u niego to widziałem, że na nowych zamiennikach błotników już pojawiały się pęchcerzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejście ZUS do klienta/przedsiębiorcy... Składka zdrowotna to (jak zresztą wiele innych składek) typowy haracz, za którego wymuszone płacenie nie mamy praktycznie nic w zamian (jeżeli mam z dzieckiem czekać 2 m-ce na wizytę u specjalisty, idę prywatnie)... Bajki o pomocy "de minimis" również można w "4 litery" włożyć... Państwowe instytucje skutecznie leczą z patriotyzmu do tego państwa... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszcz . A dokładnie woda która bóg wie którędy wała mi się do auta :shock: , jak na złość jeden dzień nie w garażu i taka akcja . Dziś po pracy czeka mnie poszukiwanie którędy mogła się dostać i pranie podłogi przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.