Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

kamilgt, dobrze że się znalazł. :)

Mój bohater pewnego dnia wybrał się na spacer po ulicach miasta, szedł sobie podobno środkiem jednej z bardziej ruchliwych arterii - dowiedziałem się o tym w schronisku, gdzie udało mi się namierzyć i odebrać turystę - tylko dzięki jakiemuś dobremu człowiekowi który go tam odwiózł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, to teraz furtkę na klucz albo siłownik zamykający aby sytuacja się nie powtórzyła. Dobrze, że pies wrócił, wiem jak przykro jest stracić przyjaciela.

 

W mojej sprawie, źle wypowiedzianej umowy OC, dzisiaj się okazało, że w PZU nie sprawdzili wysłanych przez ich stronę wniosków i pisma się "minęły". Najważniejsze, że nie muszę płacić 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młoda utopiła SP w kibelku, po dwóch dniach w ryżu, rozebraniu na części pierwsze, umyciu wszystkiego co się da czystą IPĄ telefon żyje. na 100% będziesz musiał "ożywić" baterię, u mnie po wyjęciu w fona miała 0,1V ale krótki strzał prosto z ładowarki postawił ją na nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa do Łodzi. Wyjechać z tego miasta to prawdziwy wyczyn. Jakieś 7 km jechałem godzinę. Jeszcze mi z chłodnicy trochę pociekło, ale chyba wiem gdzie leży problem :mrgreen:

Panie ja to mam codziennie :D

Ostatnio rozmawiałem z profesorem logistyki, który robił jakieś badania. Doszedł do wniosku, że po Łodzi tylko łodzianie potrafią jeździć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś pieprzona kumulacja pecha.. Metalowy opiłek wbity w oko, rozpadająca się chłodnica klimatyzacji, problem z robota i jeszcze dzisiaj podgrzewana szyba dostała kamieniem i pękła! Szlak by to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.