Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

_Makki_, spalanie ciekawe :mrgreen:

A tak z ciekawości - kiedy będziesz robił blacharkę?

 

Wszyscy ostatnio o to pytaja. Mialem w wakacje robic ale wyszlo co innego.

Teraz jak mam czas to poswiecam go na auta klientow. Moje stoja jak parchy doslownie..

Chce miec czas na blacharza, lakiernika i zbrojenie, ktore w sumie jest w moim zakresie.

Ale znajac zycie, wyjdzie pewnie sporo niespodzianek pomimo mojego dosc dobrego juz przygotowania z gratami.

Inna sprawa, ze mam prawie na dloni pakiet "do 500KM" do eSy. Jezeli to wypali to blacharka znowu zostanie przesunieta. Nie bede przeciez grzebal przy motorowni z nowa blacha i lakierem bo by mnie hu** strzelil za kazda mala ryske :mrgreen:

 

No ciekawe ciekawe...punkciki się zbiera pewnie co :-]

 

Bartku, myslalem ze wiesz ze ja zbieram woski a nie pkt.

Mam takze meldunek w PL wiec musze okazywac sie polskimi dokumentami. Patent norkowego prawka juz nie dziala. :song: Mam 2 prawka, PL i NO. Czasami w PL okazuje sie NO ale w NO zawsze pokazuje PL ;)

Jak narazie w obudwu krajach 0 pkt. Trzeba jezdzic szybko, ale z glowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ciekawe ciekawe...punkciki się zbiera pewnie co :-]

 

Bartku, myslalem ze wiesz ze ja zbieram woski a nie pkt.

Mam takze meldunek w PL wiec musze okazywac sie polskimi dokumentami. Patent norkowego prawka juz nie dziala. :song: Mam 2 prawka, PL i NO. Czasami w PL okazuje sie NO ale w NO zawsze pokazuje PL ;)

Jak narazie w obudwu krajach 0 pkt. Trzeba jezdzic szybko, ale z glowa..

 

Zauważyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, Masz jakieś zdj tej Ski?

 

Gdzies jest chyba szybka relacja "w co zrobiles przy aucie" jak go ostatnio domywalem :P

Z zewnatrz standard S4 C4, lekka gleba i sporo rdzy.. Ale jakis czas temu uslyszalem ze rdza jest lzejsza od carbonu wiec :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, nie odpowiedziales, jaka wyszla mniej wiecej srednia predkosc jazdy?

 

Srednia nie wiem bo z jazdy samej nie liczylem. W DE byl wypadek i korek na godzine az mnie lewa noga zaczela bolec, w DK zasrance jezdza lewym pasem pomimo prawego wolnego wiec w sumie w PL od Swiecka do Wawy jechalo sie najlepiej..

Lacznie 1452km przejechalismy w 15h i 20min, aha jeszcze byl obiad po przekroczeniu granicy w Swiecku.

 

Z ranca otwieram walizke a tu wszystko pachnie nieziemsko, no nie ma to jak dobry poczatek dnia :lol:

 

wp20141014110952prosmall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacznie 1452km przejechalismy w 15h i 20min,

 

E... no to szału nie narobiłeś przez ten korek. Musiał Cię nieźle zblokować.

Ja wracając z Chorwacji zrobiłem jakies 1360 km w 14h i 30 minut.

A wożę się jajkiem napędzanym gnojówką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, nie odpowiedziales, jaka wyszla mniej wiecej srednia predkosc jazdy?

 

Srednia nie wiem bo z jazdy samej nie liczylem. W DE byl wypadek i korek na godzine az mnie lewa noga zaczela bolec, w DK zasrance jezdza lewym pasem pomimo prawego wolnego wiec w sumie w PL od Swiecka do Wawy jechalo sie najlepiej..

Lacznie 1452km przejechalismy w 15h i 20min, aha jeszcze byl obiad po przekroczeniu granicy w Swiecku.

 

Z ranca otwieram walizke a tu wszystko pachnie nieziemsko, no nie ma to jak dobry poczatek dnia :lol:

 

Obrazek

 

A gdzie ubrania? Szczoteczka do zebow? Itp..... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, S4 V8 czy 2.2T? Jaka moc? :-]

silnik aan ;) Prawie czysta.

 

Makki ma z tego co kojarzę dawne S4, czyli A6 C4 2.2 T

Jak juz po takiemu piszesz to dokladnie Audi 100, modelowo Ur-S4.

 

Post z 24 Sierpień 2014, 02:18

Mi to wygląda na Audi 80 :o

 

Ps. Ale na audi to Ja się kompletnie nie znam :(

 

clhseba, uwierz mi, że to nie jest Audi 80 :)

 

:good:

 

A gdzie ubrania? Szczoteczka do zebow? Itp..... :kox:

 

Na takie pierdoly to byl prom ktory plynie 12h z NO do DK.

Pozniej sie sika w butelke itp... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś a wczoraj - widok samolotu AWACS podpiętego do samolotu cysterny i lecącego leniwie po dużym okręgu. Niestety miałem tylko telefon pod ręką ale na zdjęciu nic nie było widać bo oba samoloty leciały na dużej wysokości. Pierwszy raz widziałem takie tankowanie na żywo. Wszystko działo się nad miejscowością Zelów koło Bełchatowa w okolicy godziny 13:30. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.