Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:D Przyszło mi OC do zapłaty 1080 zł a miałem 780 zł w tamtym roku :D Musiałem przejść do innego ubezpieczyciela i OC wyniosło mnie 680 zł :good: 400 zł różnicy :wallbash:

Za te 1080 samo OC? Ochrona zniżek jest? Bo czasem wraz ze składką maleje zakres :) Mnie na przykład wkurza wnikliwość PZU przy szkodach, ale mamy za to niezłe warunki, a przy tym jest to takie towarzystwo, gdzie w OWU jest zapisana masa "bezpieczników" i korzyść z tego może być obopólna - mnie nieraz udawało się tam znaleźć zapisy, dzięki którym o wiele rzeczy udawało mi się po prostu wykłócić. Dlatego pomimo rosnących składek towarzystwa nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za roczne ubezpieczenie OC + AC... jakieś 10 tyś zł :lol: więc nie macie co narzekać :)

Humor za to poprawiła mi pogoda. Poniedziałek miał być ładny... reszta tygodnia deszcz a tu zarówno wczoraj jak i dziś słoneczko się przebija... Chyba lecę wrzucić letnie papcie na auto :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Michał126[/ref], tak samo OC 1080 ale już zapłaciłem w jednej racie 680 zł także nie jest tragicznie a jeździć trzeba ;) Dodam że znajomy z mojej wsi ma E36 1.6 i płaci 2 tyś czy ponad :song:

 

[ref]Fredi88[/ref], ciesz się że tylko 10 tyś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

705442 Ogladamy TVn turbo . Widzę VL od ADBL że używa :D

Nowiccy pomagali ;)

[ref=#ff3366]d3bian[/ref], Jak kończy się towar na aukcji to sprzedający wystawia cenę zaporową żeby nikt nie kupił do czasu dostawy nowego towaru do sklepu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

705454 Na znalezienie takich jeleni o których pisał d3bian...

Ja pierdykam. Ludzie. Te trzy maszyny poszły za normalną cenę. Towar się kończy to się podbija cenę na jakąś chorą żeby nie kończyć aukcji i potem znowu wznawiać. Masz towar w sklepie to cenę robisz z powrotem normalną.

 

Dodane po 1 minucie 25 sekundach:

705455 booohal, widziałem wpis od MX na face ;)

Ciekawe z czyjej inicjatywy. Czy program był zbyt mocno hejtowany ze te pseudo polerki i poszukali kogoś czy emiksy delikatnie coś zaproponowali bo im oczy krwawiły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@booohal pewnie ze tak, sprzedawca sprzedaje za ile chce, od kupującego zależy co kupi. Nie zmienia to jednak fakty ze to jest zdecydowanie nieadekwatna cena do produktu. W tej cenie możesz kupić coś zdecydowanie lepszego co nie straci tak na wartości. Ale jak ktoś lubi niech kupuje i za 20tys. kto bogatemu zabroni :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@booohal pewnie ze tak, sprzedawca sprzedaje za ile chce, od kupującego zależy co kupi. Nie zmienia to jednak fakty ze to jest zdecydowanie nieadekwatna cena do produktu. W tej cenie możesz kupić coś zdecydowanie lepszego co nie straci tak na wartości. Ale jak ktoś lubi niech kupuje i za 20tys. kto bogatemu zabroni :wallbash::wallbash::wallbash:

 

nie rozumiesz niestety nadal kolego...

po to zmienia się cenę, żeby właśnie NIKT nie kupił, te 3 sztuki zapewne były sprzedane na tej samej aukcji, jeszcze ze starą "normalną"cenę.

jak się towar fizycznie skończył a na aukcji jeszcze był, to sprzedający podbił cenę, żeby nikt nie kupił czegoś, czego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

705528 @booohal pewnie ze tak, sprzedawca sprzedaje za ile chce, od kupującego zależy co kupi. Nie zmienia to jednak fakty ze to jest zdecydowanie nieadekwatna cena do produktu. W tej cenie możesz kupić coś zdecydowanie lepszego co nie straci tak na wartości. Ale jak ktoś lubi niech kupuje i za 20tys. kto bogatemu zabroni :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:D:D:D

[ref]-patrick-[/ref], :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

705545 zapewne były

Rownie dobrze mozna napisac ze zapewne byly kupione po tej chorej cenie... bezsensowne gdybanie. Jesli widzisz komplet za 1000 zl i 3 komplety sprzedane to pierwsze co przychodzi do glowy ze jakis łoś to kupil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.