Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

677532 Ooo już się zaczyna ?

Nie za bardzo rozumiem.

 

Kilku znajomych rzuciło palenie i jakoś dziwne fatum na nich siadło ... zaczęli tyć, bo sięgali zamiast po fajkę, to po jakąś przekąskę ;) Napisałeś o kiełbasce i mi się tak jakoś od razu skojarzyło :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A mówią, że to polscy kibice nie potrafią się zachować... Niemniej jednak petardy w pobliżu piłkarzy na boisku to ***** :zly:

Jakby rumuńscy piłkarze byli lepsi, kolejne bydło. Chamski faul za faulem, gdyby spotkanie prowadził, któryś z sędziów z Bundesligi to jestem pewien, że pokazałby przynajmniej jedną czerwoną kartkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam Was a kibice polscy ( przykład kibiców Legii, czy innych zadymiarzy ) to lepsi? Może kiedyś będą czasy ze bedzie można pojechać za Polska drużyna do Europy i kibicować bez problemu.

 

Jakoś na meczach siatkówki czy koszykówki takich debili nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

677634 Błagam Was a kibice polscy ( przykład kibiców Legii, czy innych zadymiarzy ) to lepsi?

Czy któryś z naszych kibiców na meczu reprezentacji rzucił petarde na boisku doprowadzając do ogłuszenia piłkarza? Czy któryś z kibiców Legii w LM zrobił coś takiego? Żaden polski kibic nie zaatakował piłkarza. A Rumuni? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak duży postęp . .... rządzi na stadionie i poza nim. Ludzie giną zaszlachtowani maczetami . Najgorsze jest to , że czasem giną ludzie którzy nie interesują się piłką. Zapraszam Cię Wielgus na prawie wszystkie osiedla w Krakowie z symbolami Wisły bądz tej drugiej to zobaczysz postęp. Zęby traciło się 25 lat temu. Teraz traci się życie , ręce itp. Na jakim ty świecie żyjesz chłopie. Podejrzewam ,że Rumuni są 100 lat do przodu

przed nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]janeczek[/ref], mnie się wydaje, że trochę przesadzasz. Rzeczywiście idiotów nie brakuje no ale chyba nie widzisz na każdym kroku w Krakowie gości z nożami czy maczetami. Ja staram się unikać kręcenia się po Krakowie w późnych godzinach, może to po części jest powód dlaczego takich osób nie widuje ale mam kolegę który mieszka na hucie i twierdzi, że nie poszedł by mieszkać w inną część Krakowa bo dla niego świetna lokalizacja, a Ci którzy lata wstecz tam rządzili to już siedzą i teraz jest spokój :-) Mieszka tam 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

677634 Błagam Was a kibice polscy ( przykład kibiców Legii, czy innych zadymiarzy ) to lepsi?

Czy któryś z naszych kibiców na meczu reprezentacji rzucił petarde na boisku doprowadzając do ogłuszenia piłkarza? Czy któryś z kibiców Legii w LM zrobił coś takiego? Żaden polski kibic nie zaatakował piłkarza. A Rumuni? ;)

A czym się różni petarda hukowa od racy ? Race nie raz widziałem na boisku w ekstraklasie. Z reszta bardziej chodzi mi o zagrożenie dla innych kibiców a nie piłkarzy. Np ostatnie derby trojmiasta, żeby cały czas kibiców Legii nie przytaczać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

678220 No i pojechał :D

O ile stawianie fotoradarów w miejscach, delikatnie mówiąc, dyskusyjnych czy nieumiejętność w posługiwaniu się radarami ręcznymi i tymi w radiowozach wk!@#ia mnie niesamowicie tak tej całej akcji "wcale nie muszę dmuchać" w ogóle nie rozumiem :dontknow: Przecież to tylko i wyłącznie nasze bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.