Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

W pracy mamy problem z sprzedażą nowego modelu infiniti a wyprodukowaliśmy ich już całkiem sporo więc Nissan daje taki rabat dla pracowników jpxzdf.jpg Ale najbardziej rozbawiło mnie spalanie podane przez producenta (na samym do kartki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nigdy nie jeździłem tym 2.2 dieslem z mercedesa ale spalanie według producenta które przewaznie jest zaniżane i oscyluje od 11.2 do 18.9(l/100km) w miescie to chyba dość dużo. A nie jest to wcale jakieś duże auto bo jest na płycie podłogowej mesia A klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawiłem fotkę z zakupu szczeniaka dwa miesiące temu ktoś napisał że wygląda : że będzie niezły z niego agent i rozrabiaka, wyszedłem na zewnątrz a tu takie coś :

 

e095b0b63144.jpg

 

Prawie każdego ranka gdy wyjdę na zewnątrz mam widok jakby huragan przeszedł, porozwalane wszystko, masakra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć spalania - ja na trasie Warszawa - Wrocław - Warszawa plus jazda po okolicy czyli około 900 km łącznie 3 razy tankowałem do pełna po 50 litrów. Jak dojechałem do domu to zostało paliwa na około 100 km :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć spalania - ja na trasie Warszawa - Wrocław - Warszawa plus jazda po okolicy czyli około 900 km łącznie 3 razy tankowałem do pełna po 50 litrów. Jak dojechałem do domu to zostało paliwa na około 100 km :kox:

Radość dawkowana pełną dzidą nie przelicza się na baki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne załatwienie sprawy z cykliści.com - wcześniej przysłali nie te łożysko w paczce, a dzisiaj wysłana paczka z nowym łożyskiem ( wykonany jeden telefon i przesłane zdjecie)- polecam sklep i podejście do klienta :good:

 

Przyszły dwie paczki z Ali zamawiane 20 sierpnia (zostało jeszcze 5) i odebrana paczka z quick wax i taśmą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

663811 Pozazdrościć spalania - ja na trasie Warszawa - Wrocław - Warszawa plus jazda po okolicy czyli około 900 km łącznie 3 razy tankowałem do pełna po 50 litrów. Jak dojechałem do domu to zostało paliwa na około 100 km

 

Jak lecę na Wro to tankuje zawsze na trasie toruńskiej na shellu.

Na obwodnicy wro zapala mi się rezerwa i do stacji dojeżdżam już na pół gwizdka, Fakt, ST ma duuuużo mniejszy zbiornik od Twojego (tak wchodzi coś koło 42 litrów).

 

Więc generalnie wro - wa - wro STkiem też muszę 3 razy napoić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć spalania - ja na trasie Warszawa - Wrocław - Warszawa plus jazda po okolicy czyli około 900 km łącznie 3 razy tankowałem do pełna po 50 litrów. Jak dojechałem do domu to zostało paliwa na około 100 km :kox:

 

Najbardziej lubię jak rezerwa włącza się przy 1/4baku i 15 litrach w baku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już w tym temacie to podsumowanie eurotripu:

 

26hzlsg.jpg

 

PL-CZ Brno-IT okolice jeziora Garda-AT przełęcz Grossglockner-PL

 

Autostrada PL - 170-180 km/h

Autostrada za granicą 150-160 km/h

Drogi lokalne za granicą zgodnie z przepisami 70-90

Serpentyny w Alpach - Sport+, skrzynia przełączona na łopatki i pierwsze 3 biegi tylko :D

 

Myślę że tragedii nie ma jak na 250KM 4WD benzynę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj marudzicie... U mnie niedawno trasa na meeega nerwie i acco wypił ponad 20l lpg /100km... Do butli wchodzi kolo 35l a tankowane co jakieś 130-150 km...

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

 

czyli wychodzi na to, że gdybyś jechał spokojniej, to byś był szybciej (i bezpieczniej), bo zaoszczędziłbyś sporo czasu na tankowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.