Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

w apkach ( np. torque ) ( pod interfejs obd i gps ) rozbieżność dwóch / trzech startów wychodzi 2-4 sec :kox:

 

Dziwne, bo Torque podłączony przez OBD pokazuje prędkość z ECU, nie z GPSa.

 

Ponadto, możesz zainstalować dodatek: RacingMeter, który pokaże jeszcze więcej szczegółowych parametrów.

 

Pozdrawiam

- Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

funkoval, zdaje się że zamachu tak naprawdę nie było. Pan Prezydent poświęcił po prostu życiu kilkuset obywateli dla umocnienia władzy:

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... w.html#MT2

 

- zamach odbył się pod nieobecność władzy wykonawczej w kraju (czyli bez sensu bo KAŻDY prawdziwy pucz musi zacząć się od aresztowania lub zabicia prawowitej władzy wykonawczej)

- zamachowcy zostali pokonani w ciągu 12 godzin choć sprawcami jak twierdzi Pan Erdogan byli doświadczeni wojskowi

- został kompletnie zniszczony parlament i choć to jedynie budynek to zgaduję że Pan Erdogan chwilowo zwiesi działalność władzy ustawodawczej, skoro nie ma gdzie pracować ;)

- w ciągu kilku godzin zidentyfikowano i aresztowano 2745 sędziów powiązanych z puczem :D:D

- wymiar sprawiedliwości został sparaliżowany - pan prezydent może robić co chce...

 

Żegnaj Hurgado! Ciekawe przez ile dekad żaden normalny europejczyk nie pojedzie już tam na wakacje :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w apkach ( np. torque ) ( pod interfejs obd i gps ) rozbieżność dwóch / trzech startów wychodzi 2-4 sec :kox:

 

Dziwne, bo Torque podłączony przez OBD pokazuje prędkość z ECU, nie z GPSa.

 

Ponadto, możesz zainstalować dodatek: RacingMeter, który pokaże jeszcze więcej szczegółowych parametrów.

 

Pozdrawiam

- Artur

 

Mam zainstalowany owy dodatek i poza innym wyglądem graficznym to za dużo nie zauważyłem.. tzn wszystko to co oczekiwałem (0-100, 1/2,1/4 100-200) było w podstawie.

 

+ jesteś pewien że Torque pokazuje prędkość z ECU a nie GPS'a ? a nie, że pokazuje prędkość ew. obliczoną / uśrednioną po tym jak odczyta ją i z ECU I z GPS ?

Jak np, próbowałem robić pomiary na 1/2 lub 100-200 to przy trochę dłuższym rozpędzaniu :kox: lubił zgubić sygnał GPS na chwilę ( normalnie w mapach dzieje się to b.często ), ale tutaj to powodowało "błąd" i np, pomiary 100-200 wychodziły 4sec :kox: itd..

 

Nie znam się na tym bardzo dokładnie i nie mówię, że mam rację w 100% jednak ciekawiły mnie takie gadżety i chciałem popróbować co i jak i takie były tego rezultaty ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotto0, wiem, że jest problem z odświeżaniem GPS. HTC Desire pokazywał mi wszystko bardzo dobrze w tego typu aplikacjach. Huawei P6 mi pokazał, że Megane ma do 100km/h 7,5sekundy :D Dodatkowo prędkość rosła skokowo więc wiadomo, że przekłamuje. Teraz chciałem sprawdzić na S7 bo to w końcu flagowiec więc i podzespoły powinien mieć dobre. Sam GPS bardzo szybko łapie pozycje w różnego rodzaju aplikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotto0, wiem, że jest problem z odświeżaniem GPS. HTC Desire pokazywał mi wszystko bardzo dobrze w tego typu aplikacjach. Huawei P6 mi pokazał, że Megane ma do 100km/h 7,5sekundy :D Dodatkowo prędkość rosła skokowo więc wiadomo, że przekłamuje. Teraz chciałem sprawdzić na S7 bo to w końcu flagowiec więc i podzespoły powinien mieć dobre. Sam GPS bardzo szybko łapie pozycje w różnego rodzaju aplikacjach.

 

 

Rozumiem :) To daj znać jak na S7 wyjdzie, bo ja na S6 siedzę i przymierzam się do przesiadki na S7 ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funkoval, zdaje się że zamachu tak naprawdę nie było. Pan Prezydent poświęcił po prostu życiu kilkuset obywateli dla umocnienia władzy:

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... w.html#MT2

 

 

Właśnie dlatego:

viewtopic.php?p=653531#p653531

 

Metody totalitarne to i ludzie będą inaczej się zachowywać, Bodrum i Licja już nie dla mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
653665 Mnie prywatnie - bo usłyszałem to, co chciałem usłyszeć :D

http://www.wykop.pl/link/3274803/wymown ... atowicach/

Dla mnie ten RAS to ukryta opcja niemiecka i chyba tylko nie dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja muszę sobie z ciekawości zmierzyć coś tym Racing Testerem, bo niby jeszcze ten telefon jakie dodatkowe ruskie satelity łapie to chyba będzie w miarę dokładne. A przeguby nowe, to chyba w końcu można z raz od 13 tyś km agresywniej ruszyć :D I sprawdzić co ta hybryda daje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653665 Mnie prywatnie - bo usłyszałem to, co chciałem usłyszeć :D

http://www.wykop.pl/link/3274803/wymown ... atowicach/

Dla mnie ten RAS to ukryta opcja niemiecka i chyba tylko nie dla mnie ;)

No powiem Ci, że masakra z takim banerem, to zupełnie jak flaga ze swastyką. :)

 

Lepiej posłuchaj co Gorzelik miał do powiedzenia, jeżeli chcesz wiedzieć, co RAŚ istotnie ma na myśli. ;) Wierz mi, ja bym żadnych radykałów nie poparł, czemu dowodzi mój skrajnie negatywny stosunek do pis. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ jesteś pewien że Torque pokazuje prędkość z ECU a nie GPS'a ? a nie, że pokazuje prędkość ew. obliczoną / uśrednioną po tym jak odczyta ją i z ECU I z GPS ?

 

Prezentowana prędkość pochodzi z ECU, żeby się o tym przekonać, wystarczy wyłączyć GPSa w ustawieniach aplikacji oraz dla pewności w telefonie: ustawienia - osobiste - lokalizacja.

 

Pozdrawiam

- A

 

PS w ramach personalizacji wyświetlanych parametrów w RacingMeter możesz wybrać dwie prędkości - zarówno tę z ECU, jak i tę z GPSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ jesteś pewien że Torque pokazuje prędkość z ECU a nie GPS'a ? a nie, że pokazuje prędkość ew. obliczoną / uśrednioną po tym jak odczyta ją i z ECU I z GPS ?

 

Prezentowana prędkość pochodzi z ECU, żeby się o tym przekonać, wystarczy wyłączyć GPSa w ustawieniach aplikacji oraz dla pewności w telefonie: ustawienia - osobiste - lokalizacja.

 

Pozdrawiam

- A

 

PS w ramach personalizacji wyświetlanych parametrów w RacingMeter możesz wybrać dwie prędkości - zarówno tę z ECU, jak i tę z GPSa.

 

Dzięki wielkie za informacje ! Będę musiał sprawdzić na dniach :)

 

Znalazłem w Torque opcje, aby wyłączyć wskazania z GPS ( którą trzeba zaznaczyć ) więc chyba wtedy dopiero będzie czytał ze wskazań ecu a nie GPS.

Niestety w RacingMeter nie znalazłem nic jak wybrać dwie prędkości / czy też w ogole zmienić jakieś opcje ( tylko możliwość zmiany wyglądu "pulpitu" ) :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! To, kto dostał ostatnio 50% podwyżkę w pracy? :-]:-]:-]

 

http://wpolityce.pl/polityka/301235-bed ... -warunkowo

 

A tyle było gadania o odrywaniu poprzedniej ekipy rządzącej od koryta :D:D:D:D:D

1. Kto pracuje za 6 tysięcy, pytała p. Bieńkowska, wywołując falę oburzenia przynajmniej części opozycji.

2. Od 2008 r. lub nieco później (2010) zamrożone są wynagrodzenia także innych grup zawodowych, których wynagrodzenia pochodzą z budżetów państwa lub samorządów, czyli z kasy przyznanej z budżetu państwa. Moje nie zmieniło się przez cały okres zatrudnienia, czyli dłużej, niż trwa kadencja parlamentu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1. Kto pracuje za 6 tysięcy, pytała p. Bieńkowska, wywołując falę oburzenia przynajmniej części opozycji.

 

Jak się nad tym dobrze zastanowić to nowa władza dobrze kombinuje wizerunkowo - nie chce żeby ludzie mieli za idiotów albo złodziei :kox:

 

Wizerunkowo to straszny strzał w kolano ale jak mawia Pan Jacek Kurski i pewnie ma rację - "ciemny lud to kupi".

Czytam komentarze pod artykułem który podlinkowałem. Portal prawicowy a nie ma ani jednego wpisu popierającego tą podwyżkę - same głosy zbulwersowanych Polaków. Nawet prawicowy elektorat zaczyna chyba dostrzegą że tak znienawidzone PO miało więcej skrupułów przed swoimi obywatelami :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znienawidzone PO miało więcej skrupułów przed swoimi obywatelami :dontknow:

 

Tu bym polemizował, moim zdaniem robiło to po prostu po cichu.

Tak samo jak porównanie Jarka z Donkiem. Donek też eliminował z partii każdego kto mu podpadł (z założycieli PO po jakimś czasie ostał się ino Donek) Miał tylko lepszy PR od Jarka.

Ale koniec OT, bo zaraz znowu będzie jakaś polityczna gównoburza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Tu bym polemizował, moim zdaniem robiło to po prostu po cichu.

 

Od 2008 roku czyli całe dwie kadencje PO, nie było podwyżek a PiS podnosi sobie wynagrodzenia już po 9 miesiącach rządzenia. Co do wynagrodzeń urzędników o których mówimy to weź pod uwagę że od podstawowego wynagrodzenia nie płacą podatków w takiej wysokości jak my (mają wysokie kwoty wolne od podatku), mają diety, kilometrówki, różne dodatki i pojęcia nie mam co jeszcze w każdym razie specjalnie mi ich nie szkoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal prawicowy a nie ma ani jednego wpisu popierającego tą podwyżkę - same głosy zbulwersowanych Polaków. Nawet prawicowy elektorat zaczyna chyba dostrzegą że tak znienawidzone PO miało więcej skrupułów przed swoimi obywatelami :dontknow:

 

Albo ściema. Żeby lud przełknął podwyżki o zaledwie 25%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

654049 Portal prawicowy a nie ma ani jednego wpisu popierającego tą podwyżkę - same głosy zbulwersowanych Polaków.

Czyli jeżeli czyjeś poglądy chylą się ku prawej stronie to ma zamykać oczy na to co robią aktualni rządzący i się nie odzywać? No tak to nie działa. Chociaż pewnie są jednostki, które tak robią. Jednostki.

654049 PO miało więcej skrupułów przed swoimi obywatelami

No no :D

http://markd.pl/afery-po-0-748-i-kadencja-rzadow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.