Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

lukwawa, pani Renata opowiadała o pakiecie stylistycznym ;):D twój przynajmniej czysty w porównaniu do mojego, chyba ostatni jechał na lawecie ;)

 

MatthewG, czy szybko..... mi się dłużyło jak cholera :P kolor na żywo robi strasznie, i do tego nie widać wogole kurzu, wiec petarda a jak wleci crystal serum to będzie już w ogóle ogień. Pierwsze odpalenie komisyjne było i jest naprawdę bardzo dobrze.

Jedyny narazie minus to wysoko zamocowany fotel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odcinek TG - chyba zdecydowanie lepszy od pierwszego? :)

Zdecydowanie gorszy. Jakby nie dość było rudego, to Eddie Jordan jest jeszcze gorszy i wyciągnięty w rzyci do tego programu. Oglądałem na raty, bo nie był w stanie mnie ten odcinek na godzinę przyspawać do fotela, co się nie zdarzyło nawet jak Jason Dawe występował, grubas miał więcej polotu niż ta cała nowa obsada razem wzięta. Gwiazdy w RPC cieniutkie i znów rozmowa się nie kleiła, było mega sztucznie. Afryka teoretycznie powinna być lepsza, ale no właśnie... nie była. Te gwiazdy towarzyszące wystąpiły tylko po to żeby wystąpić, nic totalnie nie wniosły sensownego do filmu, ani też nie było ani jednego momentu który by uzasadniał ich obecność poza chęcią pokazania się. Film z afryki był tak sztuczny i mdły, jak sponsorowane programy podróżnicze z Travel Planet, zero autentyczności w nagraniu jaka była kiedy Clarkson z Wilmanem to tworzyli. Widać zresztą po oglądalności, ten odcinek miał połowę (!!) widzów w porównaniu do pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymała mnie dzisiaj policja jak jechałem na 22 do pracy. Policjant jakiś fan BMW (sam ma BMW x5) powiedział że wyczaił mnie już kiedyś na drodze i widział że mam zadbane e36 i chciał je zobaczyć z bliska. :D Obchodził auto kilka razy dookoła, pytał się co zrobiłem z lampami, że tak ładnie wyglądają i świecą, opowiedziałem mu i ogólnie pogadalim chwilę. Kurcze, bardzo miłe to było. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjanty to są przeważnie fajne chłopy, przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia. W każdej profesji są chamy i buce, ale w miarę jak odchodzą do lamusa ambicje o artykułowaniu swoich racji pałą wyłania się u policjantów dobre, pomocne oblicze. :) I zdrowy rozsądek. Ja nie jestem rebelem, a przynajmniej nie tak, żeby można mi było przypisać jakieś paragrafy :D ale piwko na ławce zdarza mi się walnąć, złamać jakiś przepis na drodze również, a jak się już mną zainteresują, to kończy się na pogawędkach i pouczeniach. Ludzkie pany. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.