Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie rozumiem co w tym śmiesznego?Niech coś robią, za to mają płacone.

Tamta z trójmiasta jak zaginela kilka lat temu to do tej pory sie nie odnalazła.W sumie na początku policjanci olali sprawe dopiero potem się obudzili.

Z jednej strony mam to gdzieś,ale jak sobie pomyśle,ze te niektóre kobiety wywieziono do tureckich burdeli to krew człowieka zalewa. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokowanie całego centrum dużego miasta na kilka godzin w roboczy dzień w środku tygodnia to nie jest "niech coś robią". Ludzi w Polsce każdego roku ginie bez śladu masa. A tymczasem ta jedna jest tak niewiarygodnie ważna, że tego śledzenia trasy nie można wykonać np. w niedzielę kiedy by to mało komu przeszkadzało, tylko trzeba zrobić w środowe południe. Na dodatek to nie jest świeża sprawa że trzeba "już teraz, bo inaczej ślady się zatrą". Debilizm w czystej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że mój pracodawca, którego kocham szczerym uwielbieniem, wykopał garaż podziemny pod chodnikiem od strony ulicy, nie dość, że wstawił tam Karchera HD, gorącą wodę i zasłonę

 

WP_20160203_007_zpsbejp1d7q.jpg

 

To jeszcze wczoraj zaglądam a tam dwóch fachowców wstawia beczkę szamponu Autosmart :D

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnuczek będzie się cieszył jak babcia przejdzie na drugą stronę mocy. Fura porządna na przejażdżki zostanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.