Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A mi humor poprawiła przejażdżka F10 M5,później Ferrari 458 Italia i smartem brabus :P Już wiem, że nie chce ferrari bo ma za wąskie "krzesła" jak dla mnie ;)

Ale ci zazdroszczę, co trzeba zrobić aby taką przyjemność odbyć?

Oprócz zapłacenia 600-900zł i przejechania się na 1 okrążeniu :D:D Bo to to wiem, że są takie ogłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, chłopaki, jeździłem RX8 przez 2,5 roku - 30k km i nie opowiadajcie kocopołów jak o holcwagonie...

Samochód dobrze wykonany, super wyważony, napęd na tył, bardzo dobry zawias, wygodne fotele, klima automatyczna prawie we wszystkich egzemplarzach, spory bagażnik, etc, etc.

Problemy w nim są 3 moim zdaniem:

1. rdza - głównie z tyłu na nadkolach, progach i podwoziu

2. słaba skrzynia - szumi i po pewnym przebiegu jedynka i dwójka haczy, czasem łożysko oporowe wylata

3. spalanie - niestety, jak na około 200 KM to spalanie 14-15 l to za dużo

 

Remont od 8k PLN - podobno wymiana rozrządu w 3.0 TeDeiku kosztuje około 4 koła... A w wanklu nie ma rozrządu.

I ten remont może być i po 40k km, ale zwykle po 100-120k km. Kolega ma ponad 130 i ciśnie na okrągło - tutaj tak jest, że im bardziej ciśniesz tym lepiej dla silnika.

 

Proszę Was, nie rozprzestrzeniajcie obiegowych (często nieprawdziwych) opinii.

 

 

Zanim 3.0 TDI się skończy to rx8 trzeba będzie remontować 4 razy. Są też inne sportowe, mniej awaryjne auta. Trochę nie rozumiem porównania 3.0 TDI z rx8. Jeśli kogoś stać na naprawy rx8 to faktycznie fajne auto ale wiele osób "kupuje oczami" i potem jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

double-bart, szybko poszło :D Z ciekawości, jaka była historia w USA?

full serwis aso, po kolizji ajerbagi i rama nienaruszone. nowy wlasciciel dostał zdjęcia uszkodzeń, byliśmy w aso gliwice na kontroli przed zakupowej i nie było sie do czego przyczepić. Następny tez będzie z us :good:

 

Mówi się że właściciel cieszy się dwa razy z samochodu- jak kupuje i jak sprzedaje :)

 

niekoniecznie :D generalnie miło wspominam samochód mało palił jak na motor 3.0turbo, właściwości jezde super, nic sie nie psuło, ale jakoś w środku mi nie pasowały materiały z jakich został wykonany, taki... plastikowy, nawet skóra nie była skórą tylko skaj... w bmw 5er :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypolerowałem kumplowi - perkusiście dwudziestoletnie talerze Zibjan, czy jak to się tam pisze ;) Bez zdjęć, bo robota była "na szybko". Ale wyszły bardzo ładnie, zdjąłem patynę a kumpel bardzo zadowolony :)

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biszkopt-Przypomniałeś mi o płynie do czyszczenia talerzy perkusyjnych który to posiadam ,leży z 10 lat zapomniany w szafie,może nadawałby się do oczyszczenia wydechu? Trzeba spróbować ,pamiętam jak kiedyś bylem pod dużym wrażeniem jego działania nadawał blasku hehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.