Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

 

Po 10 dniach paczuszka z Chin za niecałe 60zł :mrgreen:

 

Jak wrażenia ? Szukam jakiejś małej/ średniej latarki w miarę przystępnej cenie i takiej co daje trochę tego światła..

Jak coś to podrzuć jakiś link jak warta uwagi ? ( Może być PW ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To moja pierwsza latarka tego typu. Zdziwiłem się właśnie jak z takiej małej rzeczy może być tyle światła w najmocniejszym trybie. Całość z aluminium, wydaje się solidna. Chyba w tej cenie najlepszy wybór.

 

Zamawiałem stąd

http://www.banggood.com/Convoy-S2-Blue- ... 94206.html

+ jako ładowarka

http://www.banggood.com/Mobile-Portable ... 10650.html

chyba jeszcze działa kupon promocyjny: blf

i 2 akumulatory 18650 z forum o światełkach od użytkownika woytazo. (w latarce jest 1, drugi na zapas)

 

Całość mi wyszła ~96zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja nowa zabawka - Galaxy S6, mega telefon :good:

 

Ja mam edge od kwietnia. Niestety już zaliczył kilka upadków i jeden okazał się niefortunny. Rozbiłem tylne szkło. Także uważaj ;-)

 

na przód naklejone szkło hartowane, na tył też mam w planach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbieniek, Fabric Coat na nadkolach to sztuka dla sztuki, ale faktem jest, że tak powinien wyglądać "komplet" u detaliera :)

W Chorwacji też się bawią :D

 

Też nie wiedziałem o co chodzi z tym fabric coatem, ale ja to tam dużo nie wiem, może tak ma być? :o

 

Raczej skupiłem się na tych smaczkach w wielu ujęciach, jak np wrzutek na idealne oklejenie każdej krawędzi, świetne ujęcia na zdmuchiwanie wody, ostentacyjne wycieranie rantu na tarczy hamulcowej szczotką do zębów - bez większego sensu ale podoba mi się, ujęcie na polerowaną felgę od spodu.

 

Takie tam :)

Poprostu widać, że tak jak w pracy z pasją, obojętnie w jakiej dziedzinie, trzeba poświęcić gigantyczne ilości czasu, tak na poziomie wyżej poświęca się ten czas i robi jeszcze rzeczy z jajem, przecież można było poprostu zbić razem parę fotek...

 

 

Czwartkowy humor, aż do piątku rano, poprawiały mi [impreza przedświąteczna] :-]

 

[mod=damian]Dłuższy bok każdego zamieszczanego zdjęcia na forum, nie może być większy niż 800 pikseli[/mod]

 

 

Świetny nos, niestety w smaku ogromne rozczarowanie [przynajmniej dla mnie]

[mod=damian]Dłuższy bok każdego zamieszczanego zdjęcia na forum, nie może być większy niż 800 pikseli[/mod]

 

 

Potem hiszpańska, sucha pasja :good: Niestety o smaku nie powiem wiele bo nie pamiętam :?:dontknow:

[mod=damian]Dłuższy bok każdego zamieszczanego zdjęcia na forum, nie może być większy niż 800 pikseli[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.