Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę że za 300zl by to lepiej wyglądało. Coś czuje że jakiś rzemieślnik, po lakierowaniu któregoś elementu przelecial futrem całość za przysłowiową flaszkę (pewnie myjac auto wcześniej myjka ciśnieniowa) =) w trochę lepszym stanie widziałem też fabie, ale głupio pod marketem było mi błyskać lampą z cegły =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu po 1,5 tygodnia bez laptopa zakupiłem nowego HP`ka :D jaram się

 

Też się czaję na HP'ka nowego - HP ENVY 17-k201nw :)

 

A co do tematu, to jestem w trakcie zmiany pracy (3 miesięczny okres wypowiedzenia). Mimo tego, że mam ofertę która jest wstępnie zaakceptowana, nigdzie nie rozsyłam już CW, to i tak telefony "non-stop" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie mi się nim przejechało pierwsze 150 km.

 

Mnie też :-]:-]:-]

 

qZws96.jpg

 

Auto niby na handel, ale po wstępnym zapoznaniu się z "księciem" cienko ten handelek widzę.... :D

Jeździłem wieloma najróżniejszymi samochodami, ale póki co - LS400 zamyka temat na jakiś czas.... :kox:

 

Aha, chłopaki od "niezawodnych" samochodów - po 322tys km nie ma najdrobniejszej usterki :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.