Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

zabiello, sprawdzałeś na "zimnym" czy na "ciepłym". W tym 3.6 odcina, kiedy jest zimny silnik.

Ale ja nie pisałem, że sprawdzałem położenie przepustnicy i wiem, że na zimny jest inaczej niż na ciepłym. Napisałem, że mam tak zestrojony pedał przyśpieszenia i jest ustawiony w taki sposób, że pracuje w przedziale 15-75% swoich możliwości, czyli coś jak jazda z pedałem przyśpieszenia w podłodze ale nie na pełnym gazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przenieś numer a telefon kup osobno, jeszcze lepiej na tym wyjdziesz ;)

 

Od dawna już nie opłaca się przedłużać umów, dotyczy to też np. telewizji, dla nowych klientów zawsze jest lepsza oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W virgin mobile jest obecnie bez limitu z pakietem 5gb za 30 pln. A możesz korzystać z sieci play i tmobile i orange. Lte działa na playu. Ja byłem w t mobile i gdy przysłali pismo że mam płacić 5pln więcej zmieniłem sieć. Przedtem płaciłem 20 za abonament/100 min a teraz to mnie kosztuje 15 jeśli wykupie 100 minut. Jeśli nie planuje dzwonić to nie place nic. Konto po doładowaniu ważne rok. A i przesył danych w obniżonej szybkości jest za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W virgin mobile jest obecnie bez limitu z pakietem 5gb za 30 pln. A możesz korzystać z sieci play i tmobile i orange. Lte działa na playu. Ja byłem w t mobile i gdy przysłali pismo że mam płacić 5pln więcej zmieniłem sieć. Przedtem płaciłem 20 za abonament/100 min a teraz to mnie kosztuje 15 jeśli wykupie 100 minut. Jeśli nie planuje dzwonić to nie place nic. Konto po doładowaniu ważne rok. A i przesył danych w obniżonej szybkości jest za darmo.

Oferta Virgin Mobile jest chyba teraz jedną z najlepszych na rynku. Nie jest się uwiązanym żadną umową, bo to oferta na kartę. Kupuje się pakiet za 29zł na miesiąc i ma się nielimitowane rozmowy i sms-y do wszystkich sieci. Dają jeszcze 5GB LTE, a jak się skończy to przechodzi na "lejek" i net jest za free. Lejek muli, bo jakieś 8kB/s, ale zawsze coś :) Transfer na Fejsa, Twittera jest darmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to są luźne, ale tematem jest "co mi poprawiło humor". Chyba cenniki operatorów są ogólnie dostępne i każdy zainteresowany może sobie sam sprawdzić co za ile i gdzie dostanie i niepotrzebne jest przez kilka stron pisanie ile ktoś ma gb neta i ile płaci :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.