Jump to content

KingKong

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About KingKong

Informacje

 • Imię
  Marcin
 • Auto
  Mercedes C 250 2012
 • Lokalizacja
  Szwecja
 • Województwo
  Brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aquawax w DG931 daje fajny wygląd po umyciu, ale nie zabezpiecza. Wosk jak najbardziej jest wskazany lub chociaż jakiś Quick Detailer. 931 posiada w składzie Aquawax, więc zabezpiecza Zabezpieczenie na poziomie quick detailera.
 2. Po glince powinno używać się cleanera. Ale jeśli miałbym do wyboru użyć samej glinki lub samego cleanera, to wybrałbym cleaner.
 3. Próbowałeś Prickbort? Powinno "działać":
 4. Po prostu po oczyszczeniu glinką zobaczyłeś rzeczywisty stan lakieru
 5. Dziwne, bo to jeden z najlepiej wyglądających na lakierze LSP (szczególnie w połączeniu z DG 601). Zrób całe auto, poczekaj kilka godzin i dopiero sprawdź efekt. Ten sealant potrzebuje trochę czasu, aby pokazać swoje możliwości. I konieczna jest też poprawna aplikacja, bo jeśli nałożyłeś go na lakier i starłeś po paru minutach, to efektu nie uświadczysz. I zawsze jak się testuje jakiś wosk, to testuje się na CAŁYM AUCIE, a nie tylko na paru elementach.
 6. Nie brakuje czegoś pomiędzy. Wiele aut można zrobić przy pomocy FG400 i Antiholograma.
 7. Czy ja pisałem o Tobie? Czytaj ze zrozumieniem. To jest forum dyskusyjne, więc każdy może wyrazić swoje zdanie.
 8. Ostatnimi czasu widzę wykorzystywanie producentów do wysępienia nowego produktu. Atomizery są jak każde inne, każdy może w ten sposób pęknąć. Trzeba uŻywać (to jest poprawna pisownia tego słowa) ostrożnie. Poza tym, co za problem przelać do mniejszej butelki? Kupujesz 1L, to licz się z tym, że to jest ponad 1kg masy, więc przy myciu szyb może atomizer strzelić.
 9. Bez przesady. Trochę wyczucia trzeba mieć i tyle. To jest plastik, a nie stal. Nie zwalajcie swojej winy na producenta.
 10. Do opon z białym pasem jest Duragloss #701.
 11. Reload to Reload. Jak dla mnie to obecnie najlepszy na rynku produkt tego typu. Energizer nie miał więc łatwego konkurenta, choć po Twoim opisie wydaje się, że to jednak niska półka. Recenzja bardzo rzetelna.
 12. A moim zdaniem ADBL Shampoo jest jednak fajniejszy i theOne lepiej wybrał, więc nie warto zmieniać na SG. Szampon ADBL daje więcej piany, piana dłużej się utrzymuje podczas mycia, większy jest poślizg rękawicy, lepszy efekt połysku po myciu, no i przede wszystkim zapach.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.