Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator
nie wiesz może kto dla nich CRa robi?

 

Woski robią sami ;)

 

który z produktów CL to SV Leather milk?

 

Z tego co wiem to żaden, nie ma odpowiednika.

 

Przecież to wiadome od zawsze było

 

To że CL robi niektóre kosmetyki do skóry dla SV wie chyba każdy kto siedzi trochę w temacie ;) ale jawne wysłanie opakowania CL przy zamówieniu z SV to.... :lol:

 

Czyli wychodzi na to, że Swissvax to zwykłe produkty, jedynie rebrandowane i obłożone 3 lub 4 krotnie większą ceną.Jednak zawsze znajdą się fanatycy, którzy zechcą płacić za "znaczek". Ciekaw jestem kto dla nich woski robi?

 

Widzę że jesteś nieźle zorientowany. Które jeszcze SV to rebrandowane produkty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, które jeszcze produkty oklejają swoimi etykietami podnosząc cenę o 100 lub więcej procent. Skoro wtopili z jednym to nasuwa się pytanie co z resztą ich asortymentu. Tak, wiem, że Swissvax jest wspaniały i wszystkie woski Helmut wytapia w swojej górskiej hacie w Szwajcarii jodłując przy tym nieprzerwanie.

 

Nic mi do tego, kto ile wydaje pieniędzy na swoje hobby. Jeżeli ktoś ma kaprys, żeby płacić za to samo XX razy więcej to proszę bardzo.

 

Ta wiadomość poprawiła mi humor, bo tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że premium to takie ładne hasło dla tych co chcą usprawiedliwić wyższą cenę zwykłego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje, Tata miał dwie Papużki Faliste i co ranek miałem je ochotę wystawić na dwór nawet w najzimniejsze dni, albo sobie śpiewały, albo tańcowały góra - dół po klatce.

 

faliste takie są niestety. My mamy w domu 4 nimfy i jest cisza. Papugi wstają dopiero wtedy kiedy i my ;) reagują też na słowo "cisza" jeśli w ciągu dnia np. zaczną gadać z ptakami na dworze. Wystarczy magiczne słowo i jest cicho.

 

Ta Amazonka też jest cicha, bo to jeszcze niemowlę i gaworzy tylko jak jest głodna :D

 

A sprzątasz po niej kupy, jak gdzieś w parku nawali?

 

:D to nie park tylko działka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjeżdżam wczoraj na myjnie samoobsługową z 2l epocą i pianą SG i patrze właściciel siedzi i coś tam dłubie(gość mnie kojarzy bo chyba najczęściej mnie widuje tam :D ) .Myśle podejdę i spytam(grzecznościowo) czy mogę pianą prysnąć auto. Chłop się odwraca i mówi a pryskaj Pan ile chcesz i przychodzi za 10 min i daje mi firmowy odświeżacz powietrza (a'la choinka) i mówi "gratis od firmy"...jednak są jeszcze normalni ludzie na tym świecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczył mnie 1.8TSI w moim passacie.. na 918km potrzebował tylko 64,15 dm3 95Pb co daje średnią równiutko 6.99 :)

A lekko nie miał.. jazda w 3-5 osób, stanie w korkach na powrocie do Wawy i szybsze odcinki "S"... złego słowa nie powiem na ten samochód:) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.