Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
Nie mam czasu ciagle na mleczkowanie. Nicnierobienie jest tak absorbujące :/

 

Kaskra1, burza trwa na PW i w raportach, tylko ze za moimi plecami :kox: ( niby po cichu :mrgreen: )

Nie martw się. Moderacja czuwa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta na Motopikniku w Kamieniu Śląskim, w dodatku stanąłem w miejscu dla klubów, choć nie miałem takich planów, ale że spotkałem Alfistów to się dołączyłem :D

No i AR-Gś wygrało konkurs na najlepiej prezentujący się klub na tym pikniku!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno odebrane auto od mechanika. Nowe tarcze+klocki, układ zalany świeżym płynem hamulcowym, wymienione końcówki drążków kierowniczych, zrobiona zbieżność - mówiąc krótko, można jechać w świat :-]

 

Swoją drogą jak ja sobie przypomnę ceny części do Lanosa, to aż łezka się w oku kręci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tak dla odmiany niemotoryzcyjna rzecz poprawila humor a mianowicie widok i dzwiek serduszka mojego jeszcze nienarodzonego syna wazacego 224g ;) i informacja ze wszystko idzie zgodnie z rozkladem ciazy rozwija sie prawidlowo i potwierdzenie przez lekarza ze na 100% bede miec synka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tak dla odmiany niemotoryzcyjna rzecz poprawila humor a mianowicie widok i dzwiek serduszka mojego jeszcze nienarodzonego syna wazacego 224g ;) i informacja ze wszystko idzie zgodnie z rozkladem ciazy rozwija sie prawidlowo i potwierdzenie przez lekarza ze na 100% bede miec synka;)

 

Gratulacje :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekowac dziekowac, w zwiazku z tym dla malzonki bedzie Fabia Combi na ktorej odbior czekamy a tatus sobie kupil rodzinny dupowozik zmieniajac go z laguny II na insignie opc ktora w srode odbieram i bede mogl sie pochwalic w pieszczochach bo nareszcie bedzie co piescic a nie 12letniego klekota;)zona poki co dojezdza renatke a pod koniec maja odbiera skodzianke takze to tez poprawilo humorek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.