Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

Kto z nas nie wie jakie to jest przyjemne jak rozpakowujesz paczuszkę od partnerów forum :) Już tyle razy doświadczałem tej przyjemności i ciągle człowiekowi mało ;)

 

Dzisiaj przyszła mi wymieniona dmuchawka makity :D Super sprawa, można ją ustawić tak żeby sobie grilla rozpalać a może dmuchać jak szalona i suszyć auto. Szkoda, że na weekend wyjeżdżam bym ją trochę potestował więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Telefon ze szpitala. Wyniki po wycięciu guza. Brak komórek nowotworowych. Nigdy w życiu nie czułem takiej ulgi.

 

Przechodziłem to samo w listopadzie, tyle że nowotworowe i złośliwe :/

 

Ale Tobie szczerze gratuluję i trzymam kciuki :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woskując samochód usłyszałem od starszego Pana że na myjnie mam jechać.Wytłumaczyłem mu że to wosk to on stwierdził że ma taki fajny w szamponie z tesco....padłem..haha

 

Jak sam napisales, byl to starszy pan, a starsi ludzie niekoniecznie sa na biezaco z nowinkami, tym bardziej jesli chodzi o detailing. To bardziej cos normalnego, ze sie 'nie zna', niz zaczalby Ci mowic o wyzszosci powlok kwarcowych nad woskami naturalnymi :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu racja ale nie pierwszy raz słyszałem :) i nie tylko ten jeden przypadek taki był ;)

Ale jak się nie znam to się nie odzywam :P.Nie rozbawiło mnie pozatym to że to starszy gość i się nie zna ale ten szampon z woskiem z marketu e taki fajny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso ale masz je dostarczyć zdjęte czy sami się zajmą zdjęciem i ponownym montażem? Ale poważnie, to dużo czy mało? Bo jakby to były 2 osie to 600 zł to już niemała kwota wychodzi za samo pomalowanie zacisków, ale może tyle to kosztuje, nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novus, napisane jest, że coś tam malowane było. A czy w C4-kach nie trzeba było przodu ściągać do np. rozrządu? :oops:

looki12, czemu? Że niby drugi Radom? :-]

Fakt faktem, w porównaniu do reszty trupów z allegro ten naprawdę wydaje się być w dobrym stanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezwypadkowy :roll:

A przód krzywo poskładali bo lubią mieć nie równe pasowania :D

 

Bez przesady, aż tak krzywo nie jest poskładane. Żeby wszystkie wozy były tak zmontowane to było by pięknie. Zresztą bez żadnych kompleksów napisał o tym, że zderzaki były malowane. Samochód wydaje się godny uwagi, nie ma przebiegu <200tys, uczciwie opisany, jeśli jest to w stanie udokumentować to czego chcieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.