Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

geno, akurat nie chodziło mi o to że wychwalasz czy nie. Nie mówię też, że Gejony są złe. Mają swoje dobre produkty jak również produkty które im nie wyszły. Na siłe wydają już kolejną wersję, która znowu im nie wyszła.

 

Chodzi mi o to jak przedstawiciele krytykują inne produkty i nie potrafią się z tego wytłumaczyć. Dlatego zapytałem się maq, który ma oba produkty na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, akurat nie chodziło mi o to że wychwalasz czy nie. Nie mówię też, że Gejony są złe. Mają swoje dobre produkty jak również produkty które im nie wyszły. Na siłe wydają już kolejną wersję, która znowu im nie wyszła.

 

Chodzi mi o to jak przedstawiciele krytykują inne produkty i nie potrafią się z tego wytłumaczyć. Dlatego zapytałem się maq, który ma oba produkty na aucie.

 

:good::good::good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, can coat

maq, dzięki za odpowiedź.

 

Produkty tej firmy kupowałem w NL gdzie sprzedający otwarcie mówili, że coś poszło nie tak. Nigdy złego słowa nie powiedzieli na temat innych produktów w porównaniu z gyeonami. Przy wymianach wadliwych produktów dostawałem w gratisie inne produkty gyeon w ramach przeprosin. Takie wytyczne dostali od Gyeon.

 

Jak dla mnie zachowanie przedstawicieli firmy Gyeon w Polsce = niżej już się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co roku wracam w okolicach marca do lektury forum i nadrabiania zaległości :D już od 5 czy 6 lat od października zapominam o ditajlingu i jedyną jego formą jest myjnia bezdotykowa na bp :kox: tak to jest jak się nie ma warunków do regularnej zabawy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem t4 z 99 roku 2.5 tdi z oryginalnym przebiegiem 98000km i od pierwszego właściciela :D i licznik nie idzie drugi raz:D

 

Panie rarytas :song:

Jakbym teraz gdzieś dorwał taką z końcówki 2003r. z klimą i takim przelotem,to bym od razu wziął z 3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.