Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

To zrobienie na OFF to tylko w waszych produktach jest wazne i czy kazdy producent to wymaga? Piszecie o tym w instrukcji?  Zamiast zwalac na uzytkownikow wine ( nie przestawienie na off, nie dociskanie pompki do maxa) zmienilibyscie te opakowania i pompki na wlasny koszt , a nie koszt niewinnego uzytkownika. Chyba wam sie jeszcze nie trafil swiadomy konsument ktoremu wylal sie jakis wasz produkt w aucie i podal was (sprzedawce) do sadu o wymiane kosztownej tapicerki , bo inaczej te wasze wymiany opakowan nie trwaly by tak dlugo i tym samym bezkosztowo dla was! 

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi np prickbort "wylał" się do wiaderka właśnie przez to że atomizer nie był na off, ciecz po prostu wspinała się po ściankach i wyciekała przez atomizer całe szczęście do wiaderka, długo rozkminiałem dlaczego tak się stało aż w końcu zauważyłem odblokowany atomizer. po jego zablokowaniu nie było żadnego problemu z wyciekającą zawartością.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2018 o 00:10, ADBL napisał:

Triggery są już u nas i lada moment będą wprowadzone. Leci po butli? A po zakończeniu pracy pamiętasz by  przekręcić trigger w pozycje off? 

Bodywork obecnie wstrzymany. A jeżeli ktoś kupił i ma z nim problem to trzeba reklamować. 

Co psiknę mam przekręcać na off? to na jednej oponie zejdzie mi kilka minut XD 
Tak, po skończeniu używania zakręcam. Ale piszę nie odnośnie tego. Wstawiam sobie atomizer w pozycji psikania i korzystając czuję jak mi się leje po palcach. 
Mam kosmetyki różnych firm i mimo pozostawiania ich w pozycji "ON" nie leja się. Dziwna sprawa. Zapowietrzanie dalej na wysokim poziomie, (tak wciskam trigger do końca) mimo to butelka się wsysa ;/ 

To będzie wasz nowy atomizer? 🙂 

pol_pl_ADBL-Trigger-spryskiwacz-do-butelek-28-410-6162_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.