Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

a próbował ktoś mrozić wosk ? lub odstawił do zimnego pomieszczenia ? bo zastanawiam się jakbym tak zrobił jaki będzie efekt bo mimo ze też miałem szczelnie zapakowany tez cały umazany przyszedł, co do konsystencji no wodna nie kremowa jednak większym problemem jest raczej opakowanie ponieważ nawet jak było zimne a ścisnąłem mocniej połowa wylała się na moje spodenki :lol: i chyba sami wiedzie jak to wyglądało :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Treys napisał:

a próbował ktoś mrozić wosk ? lub odstawił do zimnego pomieszczenia ?

Tak zamroziłem, z testowałem, nic to nie dało.

2018-05-01_10.27.49.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem kto te testy przeprowadzał przez ponad rok :dontknow: Skoro wystarczy przechylić (po raz kolejny) OPAKOWANIE i wszystko wycieka. Pomijając fakt nieszczelnego opakowania, sam produkt jest rzeczywiście kiepską wtopą. Szkoda, bo był to produkt na który czekałem najbardziej od ponad roku w gamie adbl. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawa wygląda z nową wersją tzn znów będzie to krem ? szczerze to najlepsze woski jakie docierałem na sucho czy na słońcu były od PoorBoysa :) gdyby była taka konsystencja jak i banalność docierania to była by bajka i oczywiście lepszy wet look,a takie pytanie wy jako główny producent nie sprawdzacie sami szczelności opakowania czy tez jak zachowuje się w temperaturze ? bo jednak testerzy testerami ale własna ocena też się liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniel87 Ale czy ja się odniosłem do tej porażki? Po prostu wytłumaczyłem koledze dlaczego zawartość się wylała z opakowań. Przecież jak kupujesz krem to też nie masz go zapakowanego nie wiadomo jak szczelnie - woda z niego wycieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się jak moja przesyłka będzie wyglądała , zamówiłem krem i SSW ADBL w nowej butelce ( jeszcze przed informacjami od innych chłopaków o skopanej  serii kremu ) , pewnie wszystko będzie umazane . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolego, czy ja cokolwiek napisałem o produkcie? Odniosłem się tylko do kwestii nieszczelnego opakowania a nie samego produktu wewnątrz. Miał być krem - to opakowania miały trzymać w kupie krem a nie wodę, która się wytrąciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda bo się jeden produkt nie udał. Panowie (i Panie) ADBL dostarczyło wiele świetnych w swojej klasie produktów. Ten się nie uda Firma wychodzi frontem do klienta, bije się w pierś i proponuje rozwiązanie. Sytuacja owszem nietypowa ale nie jest to chyba powód żeby jeździć po bardzo fajnej marce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, analyzator napisał:

Ale jazda bo się jeden produkt nie udał. Panowie (i Panie) ADBL dostarczyło wiele świetnych w swojej klasie produktów. Ten się nie uda Firma wychodzi frontem do klienta, bije się w pierś i proponuje rozwiązanie. Sytuacja owszem nietypowa ale nie jest to chyba powód żeby jeździć po bardzo fajnej marce.

Uważam, że jeśli coś jest testowane przez ponad rok, to nie powinno być takich wtop. Mam prawo być lekko rozczarowany, bo tak jak pisałem to był produkt którego wyczekiwałem. Nikt nie napisał że firma jest do tyłka więc czytaj ze zrozumieniem. Mam prawie pełen arsenał adbla i mają dużo świetnych, dobrych i kilka niezadowalających mnie produktów. Choć to raczej akcesoria. Sama chemia jest udana. Natomiast tutaj... rozczarowanie i tyle.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden produkt....a cala seria nieudanych butelek i atomizerow oraz zaparcie producenta ze sa ok przez 2 lata...tez pare produktow od ADBL mi bardzo przypadlo do gustu i chetnie bym do nich wrocil na to przymknac oko nie potrafie 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z reklamacją Bodywork Cream uważam za zamknięty :)

@ADBL professionalnie załatwił sprawę . Jako zadośćuczynienie wybrałem SSW lecz dotarł bez atomizera (wybaczam) . Poprosiłem Kubę żeby się postarał wysłać jak najszybciej ponieważ 08.05 wyjeżdżam . Dziś rano niespodzianka , paczka u mnie ;)

Pytanie czy Bodywork Cream pojawi się w poprawionej wersji ? Czy już nie ? Nie ukrywam że taki kremik na lato przydał by mi się :D

Co do nowej butelki powiem że robi robotę , ciekawy kształt i pięknie leży butla w dłoni :) Czekam na resztę produktów w nowej butli :good:

Taki mały vs ze starym opakowaniem :D

DSC_0201.jpg

DSC_0202.jpg

DSC_0203.jpg

DSC_0204.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Gesiu,

Fajnie że kurier szybko dostarczył paczkę. Cieszy nas też fakt że nowa butelka spełnia wymagania.

Co do mp bodywork: na obecną chwilę sprzedaż tego produktu i produkcja została wstrzymana. O jego przyszłości zadecydujemy w przeciągu kilkunastu dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ADBL napisał:

Co do mp bodywork: na obecną chwilę sprzedaż tego produktu i produkcja została wstrzymana. O jego przyszłości zadecydujemy w przeciągu kilkunastu dni.

Nie zrażajcie się krytyką ( słuszną ) , pogońcie chemika by popracował nad składem ( gęściejszym ) i będzie dobrze . Taki produkt jest konieczny w waszej ofercie , bardziej niż te " perfumy " ,  pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.