Skocz do zawartości

Armor All - Shield


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

dzięki uprzejmości Morfeusza otrzymałem jakiś czas temu terser "tarczy wszystkiego" ;-)

powiem tak jako środek w płynie super wydajny i elegancko się go nakłada niestety na 2 dzień poranny opad "śnieg z deszczem" może nie miało to już wpływu ale dzięki temu trzeba będzie w weekendzik pomyśleć o małym myciu.

na autko średniej wielkości ciężko zużyć całą saszetkę (20ml) mi za to się to udało gdyż poprawiłem nakładanie na masce + poniżej listew bocznych i klapę ;-) było ciężko ale sukces. i na prawdę nie wiem jak mogło zabraknąć na yariska :D po prostu szok :kox: myślę że problem polegał na tym, że w trakcie nakładania produkt staje się mało widoczny co na srebrnym pewnie prawie w ogóle nie było widać.

faktycznie w porównaniu do Coli mniej się brudzi auto.

zdam relacje po świętach ;-) będzie po trasie i obaczy się potem mycie.

pozdrawiam

Marek

 

jeszcze raz serdecznie dziękuje Morfeuszowi za "testery" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na prawdę nie wiem jak mogło zabraknąć na yariska :D po prostu szok :kox: myślę że problem polegał na tym, że w trakcie nakładania produkt staje się mało widoczny co na srebrnym pewnie prawie w ogóle nie było widać.

Hehe ciemno było :P:evil::lol::lol: Sam nie wiem jak to zrobiłem ;) Ale wiedząc że produkt jest budżet edition to sie nie przejmowałem zużyciem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy bezdotykowe mycie programem ostatnim. Bylem w malym szoku lepiej zrzuca wode niz coli ;) i tak jak pisałem wcześniej tak mocno nie łapie syfu.

U mnie przygotowanie to tylko reczne mycie bez glinki i odsmolenia. Czekam na cieplejszy dluzszy dzien.

Jestem ciekaw jak dziala qiuik wax z aromor shelds all ;)

 

Przydalby sie umnie na poleczce ciekawe jak dlugo bedzie siedzieć :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm950, Pod PNS'a glinka i cleaner, pod Shield'a 4Nano scrub alcaline + ipa. Ale z tego co widzę nie jest zbyt wymagający jeśli chodzi o powierzchnię- nałożyłem na swój samochód bez żadnego przygotowania, tylko po umyciu, jeszcze całkiem nieźle leżało BSD. Na razie nie idzie w ogóle zrobić tafli.

 

Dla mnie różnice w działaniu w stosunku do PNS'a nie są na tyle duże, żeby męczyć się z aplikacją Sonax'a. Może mam jakaś lichą wersję, ale ostatnie kilka aplikacji to było rzucanie k.wami :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powiem tak - aplikacja banalnie prosta, zdecydowanie pociemnia lakier (orientblau 317) i dodaje połysku. Powiem szczerze , to chyba najlepszy środek który tak odpycha wodę. Dla mnie rewelacja.

Z minusów to zostawia smugi , trzeba szybko polerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.