Skocz do zawartości

Armor All - Shield


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ostatnio przetestowałem Allmorka na mocnym słońcu na bardzo mocno rozgrzany lakier.

Bałem się że go nie zetrę ale ku mojemu zdziwieniu bardzo ładnie schodził dzisiaj padał deszcz i obserwowałem jak się zachowuje i powiem szczerze że teraz tylko bedę nakładał go na rozgrzany lakier w słońcu bo woda spływa jak szalona o wiele lepszy efekt niż na po woskowaniu w cieniu.. a jakie kropkowanie mmmmm :):-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś gdzieś trafił na nowego dystrybutora Armora ALL ? :)

Ps. Armor All u producenta wystpęuje już tylko w wersji Extreme Shield Wax. Także jak ktoś jeszcze nie zakupił, a ma sklep w którym jest Armor to radzę się spieszyć ;) Znika z rynku niczym Lusso :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czekałeś od nałożenia do polerowania ?

 

Nałożyłem a lakier gorący był bardzo momentalnie schło.. Nakładałem na cały element odczekałem kilka sekund i polerowałem.. :)

 

Ps. Mam nadzieję że będzie dalej dostępny w PL i będzie można go kupić bo jak do tej pory dla mnie jest nr 1 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update z mojej strony. All Armor Shield na dzień dzisiejszy zrobił jakieś 6500km przez ponad 4 miesiące. Odpychanie wody oraz kropelkowanie na podobnym poziomie jak na wcześniej linkowanych przeze mnie filmikach.

 

Niestety dalszych aktualizacji nie będzie. :/ W tym tygodniu kładę fusso na zimę :-] i siłą rzeczy ściągam wszystko co jest na lakierze. Armor wytrzymał na pewno więcej niż 10 myć. Wszystkie były przy pomocy piany i szamponu o neutralnym ph (Shiny Garage Fruit Snow Foam oraz pomarańczowy Sonax nabłyszczający :P ).

 

PS.

Dziś w ramach odszczurzania auta przed nowym woskiem Armor dostał chemią na bezdotyku oraz pianą Tenzi Super Green która miała trochę czasu na zadziałanie i nie zrobiło to na nim wielkiego wrażenia. :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, to tak ciężko wywnioskować, że jak wosk wytrzymuje X miesięcy/tygodni w lato, to w zimę poleży krócej? :idea::idea::dontknow::dontknow::dontknow: przez kilkanaście postów pisałeś o tym, że kupisz BSD, jeśli w końcu udało Ci się to zrobić to psiknij nim jak Armor osłabnie i już....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połóż Hi-tempa na to, a później psiknij BSD i będziesz miał pancerną ochronę lakieru :-]

Swoją drogą wierzysz w to, że wosk ten czy inny osłoni ci auto w jakimś dużo większym stopniu auto ? Myślę, ze bez znaczenia jaki to wosk, ważne żeby na aucie był i działał.

Z innej strony jak blacha słaba to nawet wysmarowanie warstwą wosku o grubości 2cm nic ci nie pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
7 godzin temu, Artih napisał:

Wosk jest dostępny w nowej formie Spray Waxa - myślę, że warto spróbować

Spróbowany latem - żadna rewelacja. Przeciętny połysk, taka sama trwałość - po prostu przeciętny produkt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • Moderator
1 minutę temu, Artih napisał:

 oryginału 😞

Odkopałeś temat po latach a ja akurat ten produkt miałem dziś w ręku i ciągle się zastanawiam na co go wrzucić - myślę i odkładam na półkę 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2020 o 12:40, Domel napisał:

Odkopałeś temat po latach a ja akurat ten produkt miałem dziś w ręku i ciągle się zastanawiam na co go wrzucić - myślę i odkładam na półkę 😉

Rozumiem, że masz oryginał w formie kethupu 🙂

Nie zawiedziesz się.

U mnie stał na półce 4 lata zanim spróbowałem.

Jak by był nadal w sprzedaży, to Fusso nie zrobiło by takiej kariery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.