Skocz do zawartości

Armor All - Shield


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

Przetestuje to brudzenie na dniach, chociaż aplikacja w okolicach 3 stopni robiła swoje i wcale się tak bajecznie nie aplikowało po ciemniaku na srebrnym kolorze :kox:

ale ze spostrzeżeń na szybko to pięknie nabłyszcza plasticzki zewnętrzne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jak z ochroną przed ptasimi bombami - jeżeli przed tym ochroni, to ochroni przed wszystkim :) na colli i fk1000 gówniany deszcz nie robi wrażenia i to jest dla mnie wyznacznik dobrego wosku (wosk=ochrona wg mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ptasie G leżało na dachu dwa dni, na szczęście były to pochmurne dni i nic się nie wżarło, jak tylko mogłem (uczelnia 9-19 :/, brak czasu) pojechałem na bezdotyk żeby spłukać do świństwo, jakież było moje zdziwienie jak po dojechaniu na bezdotyk zostały już praktycznie same kontury tej "niespodzianki" :shock: po prostu chyba musiało to to zdmuchnąć w czasie drogi.

 

Już jak ją tylko zauważyłem pierwszego dnia to coś mi nie pasowało bo tak jakby odstawała od lakieru, nie przywarła w całości.

 

Więc musiałem już tylko opłukać resztkę i o dziwo w tym miejscu nie pojawiła się "mini tafelka" tak jak to ptasie kupy potrafią zwykle nadwyrężyć LSP :D

 

PS. Ale mi się wywód o G zrobił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na szczęście widać, że Armor All Shield dał rade :D a że to było pierwsze mycie a ochrona jest na 10, to aż tak się nie bałem :P

Ty tak na serio traktujesz etykietkę i to co producent o wytrzymałości pisze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym niezwykłego ?

 

- to że jeździł dwa dni z gównem na aucie , zamiast zwykłym QD usunąć.

- to że osoby czytające te forum mają " we krwi " poczucie estetyki i czystości auta i raczej nie dopuszczają do takich sytuacji

 

ps. inna sprawa , że mogło auto stać a właściciel wyjechał na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.