Skocz do zawartości

Armor All - Shield


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

Artih, to był taki żarcik :) aczkolwiek czasem warto zasugerować się etykietką :)

PS Autko przez te 2 dni stało pod blokiem, jakbym przez ten czas gdzieś jeździł to logiczne, że podjechalbym to spłukać, przecież to chwilka. Ale jechac specjalnie 5km w jedna stronę, wiedząc, że za max dwa dni i tak bede jeździł to średnio mi się opłacało :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie podjechałem dziś do Reala sprawdzić czy stoi i u nas

 

 

xeDd4Zl5m8tHeIWNQ2DkFQrsWZ-STrueNh7hHepVe1w=w912-h631

 

W opakowaniu oprócz buteleczki , czerwona MF i aplikator podobny do aplikatora gąbkowego Megsa.

Już chciałem brać, ale zorientowałem się że mam na stanie od groma już stuffu :)

Offtop

wąchałem ten ArmorALL Interior zapach mocno chemiczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
- to że jeździł dwa dni z gównem na aucie , zamiast zwykłym QD usunąć.

- to że osoby czytające te forum mają " we krwi " poczucie estetyki i czystości auta i raczej nie dopuszczają do takich sytuacji

 

 

Ty tak na serio ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zakończyć wątek ornitologiczny i całą tą dyskusję nie na temat, na poprzedniej stronie kolega chudy zadał dość istotne pytanie na temat wytrzymałości LSP o którym jest ten temat, ja opowiedziałem swoje spostrzeżenia i tyle, a to czy mój samochód stał przez miesiąc nie jeżdżony w ptaszniku czy myłem go codziennie szmatkami z pociętej flaneli i Ludwikiem to raczej moja sprawa.

 

Sabat, z ceną za Shielda trochę popłynęli, ja płaciłem 53zł 8-) Na inne produkty nigdy nie patrzyłem więc nie wiem jak cenowo u innych sprzedawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sabat, z ceną za Shielda trochę popłynęli, ja płaciłem 53zł 8-) Na inne produkty nigdy nie patrzyłem więc nie wiem jak cenowo u innych sprzedawców.

 

Doliczając wysyłkę (chyba że ktoś z Wawy tym handluje) to nie wychodzi tak strasznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikowane w 3*C, na dachu przymarzało, jedno lusterko się nie przyjęło ale drugie już nawet daje radę :kox:

 

Dziwnie mi się pracowało ze środkiem, po ciemku na srebrnym nie było go widać :kox: Rozprowadzane słoneczkiem megs'a 20ml poszło i w sumie brakowało :evil: Ale co zrobić auto tylko umyte i zdeironizowane :D

 

 

Armor+ALL+Shield+-+4

Armor+ALL+Shield+-+3

Armor+ALL+Shield+-+2

Armor+ALL+Shield+-+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przy takich środkach wychodzi,że nagle marketowa półka,która ma trzymać się przy zastosowaniu na zupełnie nie przygotowany samochód,w odpowiednich rękach pokazuje pazur ;)

Przypomina mi się test z autobilda,gdzie na północnej pętli Nürburgring za kierownicą 911T posadzili żółtodzioba,a Merca klasy A150 doświadczonego kierowce :evil: kto był pierwszy chyba wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Może miał na myśli 10 myć czymś w rodzaju Tenzi Truck :-] Zwykły szampon i będzie jak powłoka, 2 lata :mrgreen: Jestem ciekaw tego testu, czekam na update.

Napiszę tak. Posiadam pianownice karchera tą ori która nie daje jakiejś mega piany i tutaj jest problem bo na Auto na którym leży shield ta piana wogóle się nie trzyma :D w przyszłym tygodniu postaram się zabić shielda jakimś mocniejszym roztworem piany z apc zobaczymy. Jeśli chodzi o to co napisał kubik, to święta racja,chyba wezme od brata wosk W5 za 3,5zł z marketu przygotuję lakier jak należy i sprawdzimy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miał na myśli 10 myć czymś w rodzaju Tenzi Truck :-] Zwykły szampon i będzie jak powłoka, 2 lata :mrgreen: Jestem ciekaw tego testu, czekam na update.

Napiszę tak. Posiadam pianownice karchera tą ori która nie daje jakiejś mega piany i tutaj jest problem bo na Auto na którym leży shield ta piana wogóle się nie trzyma :D w przyszłym tygodniu postaram się zabić shielda jakimś mocniejszym roztworem piany z apc zobaczymy. Jeśli chodzi o to co napisał kubik, to święta racja,chyba wezme od brata wosk W5 za 3,5zł z marketu przygotuję lakier jak należy i sprawdzimy :-]

Masz jakiś flimik jak próbowałeś pianować na Shielda? :D

Coraz bardziej mnie ten produkt zadziwia i chyba trzeba będzie go zamówić. Faktycznie tak ładnie przyciemnia lakier? Na żywo efekt wizualny do jakich wosków/sealantów można porównać?

 

Mi chodzi po głowie, żeby go aplikować na Prima Amigo, powinien raczej dobrze leżeć? Ktoś próbował?

 

EDIT:

Na Youtube i ebayu zauważyłem, że jest jeszcze chyba nowszy produkt: Armor All Extreme Shield Wax - może jeszcze lepszy?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobi ktoś test np na masce, z APC ile przejazdów wytrzyma, tak jak to było w teście Evo z BSD. Bo w sumie jest to dość fajny test na wytrzymałość i dość szybki, bo całość zajmie z 30min a będzie wiadomo co to warte. Bo jak ktoś dość często myje auto na bezdotyku jest to dość ważne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.