Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Pięknie :)

Po obejrzeniu Twojego filmiku podpowiedział się kolejny, który zwrócił moją uwagę swoją oryginalnością :kox:

Lepszego testu jeszcze nie widziałem :D .

A co do Fusso to faktycznie powoduje, że auto mniej się brudzi. Przekonałem się na własnej skórze bo w jednym miejscu na drzwiach zapomniałem posmarować, i po kilku dniach w tym miejscu była wyraźna plama brudu podczas, gdy ogólnie auto wyglądało nie tak tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś czas temu wrzuciłem temat o teście fusso. Po 4 miesiącach po nałożeniu fusso umarło. Najdłużej trzymało na powierzchni po korekcie i zmywaczu. Na powierzchni po korekcie cleaner i cleaner + ipa siedziało krócej. Nie wiem dokładnie po jakim czasie umarł wosk bo od polowy stycznia nie myłem auta ręcznie tylko bezdotykowo. W połowie stycznia jeszcze był ale kiepski praktycznie nadawało się do położenia na nowo. Wniosek zimy całej nie przetrwa myślę ze takie pewne 2 miesiące i trzeba ponowić aplikacje. (porównanie na spostrzeżeniach kropelkowania po aplikacji wosku i w trakcie dalszego użytkowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek zimy całej nie przetrwa myślę ze takie pewne 2 miesiące i trzeba ponowić aplikacje. (porównanie na spostrzeżeniach kropelkowania po aplikacji wosku i w trakcie dalszego użytkowania).

 

Mam inne wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze na przekór, u mnie fusso leży jak zły :D Od czasu aplikacji (połowa listopada) zapomniałem co to jest QD. Jedyne miejsca osłabienia działania to listwy progowe w miejscach gdzie podczas wysiadania ociera się spodniami.

Lakier przed aplikacją wosku, porządnie umyty, deironizacja, glinka itp. Przed samym nałożeniem lakier jeszcze przetarty Eraser ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisze tak jak auto się zrosi woda albo deszcz popada to kropelki są ale takie same są po dobrej korekcie lakieru bez nakładania wosku. Niestety takiego super odprowadzania wody jak po świeżej aplikacji już po 2 miesiącach nie widziałem. (patrzcie moje wcześniejsze posty i film z odprowadzania wody przez fusso)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może krótko trzymał bo był nakładany w około 12 stopniach

 

U mnie King of Gloss był nakładany 12.11.2014 (druga warstwa 16.11.2014 r.) w temperaturze +6-7 stopni. Od tego czasu auto przejechało jakieś 1700 km, czyli raczej niewiele. Po jakichś 3 tygodniach doły drzwi wyglądały fatalnie. Pomogło mycie proszkiem na myjni bezdotykowej. O dziwo teraz jest bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy naprawdę ciemny trzeba stosować do ciemnych lakierów, a jasny do jasnych?

Jest jakaś różnica?

 

Pytam, bo chciałby zakupić Fusso w ilości 1szt, a mam 2 auta, na których chciałbym go używać - srebrny i ciemny grant - do jakich lakierów polecacie kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.