Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wymienić swoje DA Yato na coś lepszego. 

 

Posiadam aktualnie rotację ADBL, mała DA Vonroc, minipolerke SPTA i przedłużkę giętką na rotację. 

 

Zastanawiam się czy wybrać skok 21 czy zostać przy 15. 

Kolejna kwestia to wybór samej maszyny i powiem, że w moim budżecie (do 1000 zł) najbardziej zwróciły moją uwagę maszyny LE (nowe wersje z odpinanymi kablami). Dostanę coś ciekawszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Część!
Poszukuję maszyny DA do zastosowań hobbystycznych/własnych (2-4 aut na rok).

Moją uwagę zwróciły ADBL ROLLER D09125-02 i SHINEMATE ERO600 G1.

Fajnie gdyby to była w miarę uniwersalna maszyna i Miałą możliwość założenia jakiś mniejszych padów 70-80mm. Którą z tych maszyn możecie polecić? Może jeszcze coś innego jest godnego uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel207kj liquid elements t5000 V2?

 

Czytam o tych evoxach na grupach FB i wiele osób skarży się na bardzo głośna pracę i losowość jeśli chodzi o jakość wykonania tych polerek. Sam zdecydowałem się na t4000, wypolerowalem już dwa samochody i jak narazie jestem zadowolony. Skok jakościowy w porównaniu do Yato jest ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co chodzi z losowościa wykonania, kazdy model jest raczej zrobiony tak samo. Hdx8 na pewno jest ciut glosniejszy niz hdc21, ale nie brakuje mu sily. Nie miałem w reku LE, mam hdx8, hdx5, do tego hdc15 i hdr500 i z zadna nie mialem problemu a wszystkie kupilem uzywane.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel207kj amatorsko to kup sobie Evoxę HDF12. Przyzwoity skok i masz 2 talerze w zestawie, więc takie 2 maszyny w jednej. Pracuję na takiej już 2 lata i jestem mega zadowolony. Lekka i poręczna

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AndrewZS napisał(a):

@majkel207kj amatorsko to kup sobie Evoxę HDF12. Przyzwoity skok i masz 2 talerze w zestawie, więc takie 2 maszyny w jednej. Pracuję na takiej już 2 lata i jestem mega zadowolony. Lekka i poręczna

Amatorsko mam na myśli 5-6 aut w roku, swoje, znajomego, kogoś z rodziny, mam rotacje, najtańszy power up, tylko robi straszny bałagan, hologramy i ciężko mi to ogarnąć potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel207kj rozumiem też używam amatorsko ale postanowiłem że kupię raz a dobrze dobkuoilbym LE t4000 ale nie było jej na magazynie w show car shine i uznałem że to znak.

Pozatym jeżeli chcesz maszynę le to jest obecnie promo w sklepie @CAR CRAZY i mysle ze mozesz smialo klikac zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tą Makitą robiłem Mazdę 6 (pasta honey2 plus 2face) i wyszło godnie ...a przez to że jednym ruchem robię sobie z niej DA o małym skoku, to z wykończeniem  nie miałem żadnych problemów m a i wycina bardzo dobrze!  Bardzo niedoceniany sprzęt moim zdaniem , choć do jej pracy trzeba się przyzwyczaić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.