Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


nOx

Rekomendowane odpowiedzi

W takim układzie pójdę w Hamrona
Nie wiem tylko czy czekać na promocję która może być a może nie, czy brać i niech czeka na chwile wolnego aby ogarnąć auto

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka


Jeżeli nie potrzebujesz już w tym momencie maszyny to sobie spokojnie poczekaj. Te 100zl zostawisz sobie na pady albo pastę. Ja czekałem kilka miesięcy ale specjalnie nie potrzebowałem tej maszyny, a za 250zl to aż żal nie brać.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 dlaczego jesteś zmęczony 15mm DA? Rozwiniesz myśl?

Pytanie czy promocja w ogóle będzie

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka


Pewnie się nudzi na panelach przy każdym przejeździe. Rotacja i vrg zadbają o odrobinę emocji.. ;-)

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, maciekelga napisał:

@Tomas22 dlaczego jesteś zmęczony 15mm DA? Rozwiniesz myśl?emoji3.png

Pytanie czy promocja w ogóle będzie emoji23.pngemoji41.png

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Męczą mnie drgania 😉 po kilku godzinach pracy takim skokiem nadgarstki już trochę pobolewaja. A tak rotacja śmiga płynnie. ( Nie pracowałem na rotacji flexa ani vrg ale mam doświadczenie z masnerem K2 i idzie to bardzo płynnie a co do vrg mam nadzieję że lepiej to się będzie spisywać 😁 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomas22 napisał:

Męczą mnie drgania 😉 po kilku godzinach pracy takim skokiem nadgarstki już trochę pobolewaja. A tak rotacja śmiga płynnie. ( Nie pracowałem na rotacji flexa ani vrg ale mam doświadczenie z masnerem K2 i idzie to bardzo płynnie a co do vrg mam nadzieję że lepiej to się będzie spisywać 😁 )

Nie pocieszę  Cię... vrg też trzepie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz porównanie do jakiegoś skoku 15 mm ?
I może polecisz jakaś 8 mm która nie trzepie aż tak jak 15
Rozumiem XFE trzepie mocno przy skoku 15mm dla Ciebie? Jeśli tak to zostanie rotacja. :-)

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
27 minut temu, Tomas22 napisał:

Masz porównanie do jakiegoś skoku 15 mm ? 😉

I może polecisz jakaś 8 mm która nie trzepie aż tak jak 15 😁

Dla mnie XFE idzie jak bajka - można robić jedną ręką. VRG to już trochę taki traktor - ale robi robotę. @marco80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maciekelga napisał:

@Tomas22 dzięki, ja myślę że przy mojej częstotliwości prac przeboleje ten tematemoji23.pngemoji41.png

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Też nie robię tego Bóg wie jak często 😁 ale z czasem człowiek się starzeje i dba bardziej o komfort nawet ten jednorazowy 😁

@Domel flex PE 14-2 to już postanowione. Kwestia teraz czy VRG czy XFE zakładając oczywiście że zostawiam ze sobą Lare Epl-62 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Domel napisał:

Dokładnie. Od przybytku głowa nie boli 😉

Ha dokładnie. Na tą chwilę mam 3 maszyny a chcę powiększyć arsenał o kolejne 3-4 i żadnej z poprzednich nie sprzedawac. Zostaną jako przysłowiowe "Przydasie" 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno mi się nasuwa pytanie czy z 15mm skokiem są jakieś dodatkowe problemy po za tymi że nie można tak blisko podjechać do elementów typu klamka czy reling jak przy skoku 8mm czy rotacji?

Z jednej strony ten większy skok przemawia bo to zawszę większą siłą cięcia, z drugiej strony ciężej będzie się zbliżyć do detali typu emblematy, klamki, relingi.

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qukie mam LIQUID ELEMENTS T3000 v2 o skoku 10 mm.  Nie ma dużo info o tych urządzeniach. T3000 mam prawie rok czasu. Zrobiłem nią  około 15 korekt od lakierów miękkich po twarde. Tu chyba najważniejsza jest kombinacja past i padów. Wosk nakładam reczenie ale clener np. Primo Amigo maszynowo najczęściej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.