Skocz do zawartości

GYEON Q2 TRIM


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cieszę się , że się podoba. Zauważyłem też jedną ciekawą rzecz, powłoka wręcz odpycha kurz. O ile lakier zastałem rano trochę zakurzony, to plastki wyglądały jak 5 miniut po aplikacji. W porównaniu do dressingów, sczególnie tych tłustych to ogromna zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku takie kropelki dionysus nawet daje ;]

 

Jeżeli do wiosny będzie się to trzymać to zdecydowanie robie zakupy - posiadanie powłoki na lakierze mi się tak podoba, że na plastikach też chcę spróbować (a troszkę ich mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie od nałożenia, można to traktować chemią ? Nie mówię o dziwnych akcjach w stylu czyste APC/aktywna piana/IPA czy inne killery, ale normalne mycie pianą i szamponem.

 

Dużo zależy od temperatury i wilgotności otoczenia, dla bezpieczeństwa przyjmujemy 48h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że produkt wydajny, czy producent określa jakoś wydajność 30ml produktu?

 

 

Trudno to określić biorą pod uwagę jakie elementy zabezpiecza się tym prepratem.

 

Dobrym przykładem jest ten konkretny test, gdzie na pełne dwa nielakierowane zderzaki, dwa lusterka i kilka mniejszych elementów zużyte zostało ok 12 ml.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam żałować że mam tylko jeden plastik w samochodzie, bardzo fajny test produktu, czekam na kolejne wstawki!

Wczoraj rozmawiałem z Mess'em i mówił właśnie o tej powłoce i powiedziałem że jak kupię nowe auto z sporą ilością plastiku (a taki jest plan) to ta powłoka znajdzie się u mnie w arsenale - obecnie podobnie do Ciebie - plastików brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek6, Tak, bez problemu.

 

Spisuje się na wszystkich nielakierowanych tworzywach sztucznych, również klarownych - czyli reflektory i tylne lampy są również jego odbiorcami !

 

Warto pamiętać o powłokach kwarcowych do tworzyw sztucznych właśnie w przypadku posiadania samochodu z reflektorami mającymi tendencje to matowienia, lub po wypolerowaniu lamp. Stanowią one bardzo skuteczną barierę dla promieniowania UV i innych czynników powodujących degradację tworzyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wymycie APC czy wodą z Ludwikiem (w przypadku powłok na nadwozie) jest jak najbardziej wskazane.

Mycie Prepem jest ostatnim elementem przygotowywania powierzchni przed nałożeniem powłoki a stosując przed nim inne środki odtłuszczające mocno redukujemy jego zużycie.

 

Przy takim "harmonogramie" jedna buteleczka PREPa spokojnie wystarcza na przygotowanie powierzchni na całym aucie (nadwozie, tworzywa, reflektory, felgi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wymycie APC czy wodą z Ludwikiem (w przypadku powłok na nadwozie) jest jak najbardziej wskazane.

Mycie Prepem jest ostatnim elementem przygotowywania powierzchni przed nałożeniem powłoki a stosując przed nim inne środki odtłuszczające mocno redukujemy jego zużycie.

 

Przy takim "harmonogramie" jedna buteleczka PREPa spokojnie wystarcza na przygotowanie powierzchni na całym aucie (nadwozie, tworzywa, reflektory, felgi).

 

 

...a przy odrobinie praktyki jeszcze sporo zostaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam. Tydzien od aplikacji, przebieg około 80 kilometrów. Grana była Magi z pianownicy i spłukanie ostatnim programem. Powłoka ma sie dobrze, zużycia nie widać. Nadal mocno czarna.

 

Coś tam się skręciło:

 

 

 

I jeszcze kropelki:

DSC04403.jpg

DSC04404.jpg

DSC04405.jpg

DSC04406.jpg

DSC04407.jpg

DSC04408.jpg

DSC04409.jpg

DSC04411.jpg

DSC04412.jpg

DSC04413.jpg

 

 

DSC04417.jpg

DSC04419.jpg

DSC04421.jpg

 

Idelane może nie są, ale dzisiaj w słońcu było prawie 45 stopni. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.